ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Перелік послуг, що надаються Дніпровською філією ТОВ “Газорозподільні мережі”, інформація про тарифи та інші умови надання таких послуг

Технічні та комерційні умови доступу (приєднання) до ГРМ

Методологія встановлення плати за приєднання до газорозподільної  системи, затверджена Регулятором

Методологія визначення тарифів на послуги з розподілу природного газу та методологія встановлення плати за  приєднання до ГРМ

Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для Дніпровської філії ТОВ “Газорозподільні мережі” | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

План розвитку газорозподільної системи (у зв’язку з воєнним станом в Україні інформація не надається, як інформація, що відноситься до об’єктів критичної інфраструктури відповідно до постанови НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»)

План розвитку газорозподільної системи на наступні 10 років (після затвердження Регулятором)

Електронна форма звіту щодо виконання інвестиційної програми

Вартість вихідних даних (документів) для гідравлічного розрахунку

Ціна природного газу, використаного Оператором ГРМ для покриття втрат і виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ у відповідний період та період її дії

Інформація про величини технічної та вільної потужності

Дані щодо розміру середньозваженої вищої теплоти згоряння природного газу за кожним маршрутом

Дані про об’єм (м куб.) та обсяг (кВт·год, Гкал, МДж) розподіленого споживачу (спожитого ним) природного газу за розрахунковий період (газовий місяць)

Інформація про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу.

Роз’яснення щодо укладення та приєднання споживача до договору розподілу природного газу

Зразок повідомлення для належної організації періодичної повірки власних ЗВТ, що входять до складу комерційного ВОГ.

Дані про плановані та фактичні обсяги природного газу, що переміщуються ГРМ в обсязі, що знаходиться у розпорядженні такого Оператора.

Схема розміщення ГРП з параметрами відповідної потужності.

Маршрути переміщення газу з однаковими ФХП

Маршрути транспортування газу

Маршрути транспортування газу для визначення фізико-хімічних показників (ФХП) природного газу, який транспортується до споживачів у населених пунктах, що знаходяться на території ліцензійної діяльності Дніпровської філії “ГАЗМЕРЕЖІ”.

На вимогу Кодексу газорозподільних систем, з метою підвищення ефективності споживання природного газу та надання можливості споживачам оцінити власне газоспоживання у порівнянні з користуванням іншими джерелами енергії і обрати найбільш прийнятний та економічно вигідний ресурс для забезпечення своїх потреб Оператором ГРМ – Дніпровською філією «ГАЗМЕРЕЖІ» розроблено та затверджено маршрути визначення фізико-хімічних показників газу – документ, в якому описано та схематично зображено маршрут переміщення газу від джерела (джерел) його надходження до споживачів цього газу (споживачів суміжних операторів газорозподільних систем) з відображенням місць відбору проб ФХП природного газу з вказаним номером маршруту.

Дана інформація знаходиться в закритому доступі на виконання вимог Постанови НКРЕКП від 26.03.2022 року №349.

 

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Кодекс газорозподільних систем

Кодекс газотранспортної системи

Типовий договір розподілу природного газу,  затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2498.

Типовий договір транспортування природного газу

Закон України про ринок природного газу

Правила безпеки системи газопостачання 

Про затвердження Правил постачання природного газу

Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу

Про затвердження Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем
Про затвердження Мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу

Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Закон України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

Постанова НКРЕКП від 26.03.2022 № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури»

 

 

ПОБУТОВИМ СПОЖИВАЧАМ

Договір з розподілу природного газу

Текст до Типового договору розподілу природного газу

Заява-приєднання до умов Типового договору розподілу природного газу

Інформаційний лист

Опитувальний лист

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)

Тарифи і ціни

Якість газу

Відомості оператора ГРМ

Вибір лічильника

Ціни на послуги

Безпечне користування газом у побуті

 

 

СПОЖИВАЧАМ, ЩО НЕ Є ПОБУТОВИМИ

Договір з розподілу природного газу

Текст до Типового договору розподілу природного газу

Заява-приєднання до умов Типового договору розподілу природного газу

Інформаційний лист

Опитувальний лист

Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану | Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (nerc.gov.ua)

Інформаційний лист щодо комерційного обліку газу

Надання звітів про використаний газ

Газифікація промислових та комунально-побутових підприємств, багатоповерхових житлових будинків

Надання послуг Дніпровською філією ТОВ “Газорозподільні мережі” для юридичних осіб

Технічне обслуговування газового обладнання

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання в житлових будинках (ЖЕО, ЖЕК, ОСББ)).

 

 

 

Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує про вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку.

Ознайомитися з вартістю робіт можна у приєднаному нижче файлі.

Вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку.

 

 

З 1 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ НКРЕКП ВСТАНОВИЛА ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДЛЯ ДНІПРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

Дніпровська філія ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» з 01.06.2023 року надає послуги з розподілу природного газу. Оплата цієї послуги визначається тарифом, розмір якого затверджує НКРЕКП.

Згідно з Постановою НКРЕКП від 30 грудня 2022 року №1944 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» затверджено:

з 1 червня 2023 року тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,90 грн. за 1 куб. м на місяць (без урахування ПДВ).

 

 

12 квітня 2023 року 

ОСОБЛИВА ІНОРМАЦІЯ (ЗМІНА ВЕБ-САЙТУ)

Особлива інформація про зміну веб-сайту

Особлива інформація про зміну веб-сайту з цифровим підписом

Osobliva іnformatsіya pro zmіnu veb-sajtu.pdf

 

 

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує: споживачі газу мають підписати акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін з новим оператором ГРМ

З 1 червня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та Дніпровському районі здійснює новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Сервіс від національного оператора отримують близько 405 тисяч споживачів блакитного палива.
Зміна оператора ГРМ передбачає укладання нових договорів розподілу між газорозподільною компанією та споживачами газу. Для того, щоб процедура переведення на обслуговування до Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» максимально комфортною для клієнтів, газовики опрацювали та підготували відповідний пакет документів.
Варто зазначити, що договір розподілу природного газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не передбачає двостороннього підписання. Отже, поставивши свій підпис на Заяві-приєднанні і в будь-який спосіб надавши її на адресу Дніпровської філії, споживач засвідчує свою згоду з умовами договору. Заяву-приєднання було надіслано всім споживачам газу Дніпра та Дніпровського району разом з червневими платіжками.
Нагадуємо, що підписані заяви можна передати до газорозподільної компанії найбільш зручним для Вас способом:
• надіслати на поштову адресу компанії – м. Дніпро, 49101, вул. О. Кониського, 5
• залишити у спеціальній скриньці у Центрах обслуговування клієнтів за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або просп. Слобожанський, 96а
• передати контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.
Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газеті “Наше місто” №23 (4223/1) від 08.06.2023 р. або на сайті газорозподільної компанії https://dp.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.
Також невід’ємною складовою договору розподілу природного газу є акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. Згідно глави 5 розділу ІІІ Кодексу ГРМ , затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р., всі споживачі блакитного палива, незалежно від форми власності, мають підписати такий акт.
В акті вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає споживачу право самостійно розпоряджатися власними газовими мережами, а також обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту.
Звертаємо увагу, що локалізацією аварійних ситуацій, як і раніше, займається виключно Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ», а для здійснення ремонту газопроводів їх власник (споживач) може звернутись в будь-яку організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі, за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.
Доставка актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін до власників/управителів газифікованих домоволодінь для ознайомлення та підписання відбуватиметься фахівцями газорозподільної компанії наручно або засобами поштового зв’язку шляхом направлення листів із повідомленням про доставку.
Передати підписані акти розмежування до газорозподільної компанії можна будь-яким з перерахованих вище способів.
Закликаємо дніпрян до взаєморозуміння та співпраці: просимо вчасно повертати до Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» підписані Заяви-приєднання та акти розмежування.