ПРО КОМПАНІЮ

Дніпровська філія ТОВ “ГАЗМЕРЕЖІ”

З 1 червня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та ряді населених пунктів Дніпровського району здійснює новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Газорозподільні мережі м. Дніпро нараховують близько 7,5 тисяч км газопроводів. Підприємство розподіляє газ для 405 тисяч побутових і 1793 промислових об’єктів. Дніпровська філія є однією з найбільших роботодавців міста. На сьогодні штат підприємства налічує понад 1,5 тис. осіб.

До національного оператора на роботу було переведено практично 100% спеціалістів з АТ «Дніпрогаз», яке в січні увійшло до Групи Нафтогаз.
Вперше газ у м. Дніпро з’явився 17 серпня 1957 року. Того дня блакитне паливо із Шебелинського родовища прийняли доменні печі одного з заводів і перші побутові споживачі. За розподіл газу у той час відповідала виробничо-експлуатаційна контора газового господарства м. Дніпропетровська (нині – м. Дніпро).

До кінця того ж року в місті було введено в експлуатацію 52 км газопроводів, одну газорозподільну станцію та шість газорегуляторних пунктів. Природний газ отримали понад 2 тисячі родин і декілька підприємств.

Територія ліцензійної діяльності Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» затверджена у Постанові НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року: місто Дніпро та Підгородне, селища міського типу Слобожанське та Обухівка, села Олександрівка, Горянівське, Новоолександрівка, Дороге, Братське, Дніпрове, Кам’янка, Старі Кодаки, Волоське, Ракшівка, Миколаївка, Новотаромське, Пашена Балка, Сурсько-Литовське, селища Горького, Дослідне, Шевченка Дніпровського району Дніпропетровської області.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

БОГДАН ПОП’ЮК
В.о. директора 

Закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за спеціальністю «Теплогазопостачання, вентиляція та охорона повітряного басейну». Має вищу освіту за спеціальностями «Цивільне право» і «Облік та аудит». Додаткову освіту здобув у Національній академії державного управління при Президентові України.

Трудову діяльність у газовій галузі розпочав у 1994 році з посади диспетчера аварійної служби «Чернівцігазу». Працював на посадах майстра, старшого майстра, головного інженера управління по експлуатації газового господарства. В подальшому обіймав керівні посади радника Голови правління з технічних питань «Житомиргазу» та «Миколаївгазу», першого заступника Голови правління «Запоріжгазу», Голови правління «Запоріжгазу», «Івано-Франківськгазу». Має великий досвід роботи на керівних позиціях ряду виробничих компаній та комунальних підприємств.

Відзначений Орденом за заслуги перед Запорізьким краєм ІІ ступеня, Подякою НАК «Нафтогаз», Грамотою Верховної Ради України за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького регіону.