НОВИНИ

24 травня 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у червні 2024 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у червні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у червні 2024 року

 

 

23 травня 2024 року

У Дніпрі виконано технічне обслуговування газових мереж у понад 320 багатоквартирних будинках

З початку року спеціалісти Дніпровської філії «Газмережі» виконали технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ТО ВБСГ) у 321 багатоквартирному будинку Дніпра та Дніпровського району.

В ході робіт газовики здійснили:

☑️ обстеження систем газопостачання та усунення наявних витоків газу;

☑️ огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;

☑️ перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

☑️ приладовий контроль щільності з’єднань газопроводів та контрольне опресування.

Нагадаємо, що технічне обслуговування газових мереж загального користування виконується на підставі Типового договору, який затверджено НКРЕКП.

Періодичність виконання робіт залежить від строку експлуатації газових мереж. Внутрішньобудинкові системи газопостачання, строк експлуатації яких складає до 25 років, мають обслуговуватись один раз на 5 років. Якщо строк експлуатації мереж понад 25 років – раз на 3 роки.

Передбачено оплату:

1. або єдиним платежем управителем від імені усіх співвласників і за їх рахунок;

2. або окремими рахунками від кожного мешканця.

Графіки проведення робіт та уся інформація про особливості ТО ВБСГ опубліковані за посиланням.

 

 

21 травня 2024 року

Вітаємо з Всесвітнім днем метрології!

Щорічно 20 травня у світі відзначають професійне міжнародне свято – Всесвітній день метрології. Цього року святкування проходить під девізом: “Ми вимірюємо сьогодні заради впевненості завтра”.

Нині у Дніпровській філії “Газмережі” працюють 68 фахівців з точності. Головна мета їхньої роботи – вчасно виявити та усунути похибки у роботі газових лічильників. Інженери метрологи, техніки, майстри, слюсарі та зварники управління метрології завзято працюють заради забезпечення достовірного обліку газу серед побутових споживачів, юридичних організацій та бюджетних установ нашого міста.

Сьогодні, з нагоди професійного свята було відзначено найкращих працівників служби обслуговування вузлів обліку газу. Щиро вітаємо:

🎁 Інну Леонтьєву – інженера з метрології;

🎁 Сергія Сегеду – інженера з метрології;

🎁 Костянтина Гнилицького – майстра;

🎁 Альону Колісецьку – начальника служби обслуговування вузлів обліку газу.

Сучасний світ вимагає точності, тож дякуємо, що Ви завжди на варті безпеки та комфорту споживачів! Бажаємо всім метрологам нових успіхів у професійній діяльності на благо наших громадян і всього українського суспільства!

 

20 травня 2024 року

Дніпровські газовики долучились до забігу з нагоди Дня вишиванки

19 травня працівники Дніпровської філії «Газмережі» взяли участь у змаганнях з кросу під назвою “Візерунок Перемоги”. Захід був присвячений Дню вишиванки.

Організаторами змагань виступили ГО “Start Dnipro” та департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Мета івенту – популяризація спорту та активного способу життя. Варто зазначити, що частина виручених від заходу коштів за задумом організаторів буде направлена на закупівлю РЕБ для одного з підрозділів 93-ї бригади ЗСУ «Холодний яр».

У змаганнях брали участь жінки та чоловіки (від 16 років) на дистанціях довжиною 2 (ж), 4 (ч), 8 (ж) та 10 (ч) км.

Для юнаків та дівчат віком до 15 років включно були доступні дистанції 2 км. Діти віком до 6 років змагались на дистанції 200 м; від 7 до 11 років – на дистанції 400 м.

За результатами забігу дніпровські газовики вибороли декілька призових місць:

🎁 Дмитро Сафронов, майстер служби експлуатації мереж – ІІ місце на дистанції 4 км в категорії «Абсолют»;

🎁 Сергій Грачов, начальник аварійно-диспетчерської служби – ІІІ місце на дистанції 4 км в категорії «Чоловіки 45+»;

🎁 Ольга Коваль, інструктор-методист з фізичної культури та спорту – ІІІ місце на дистанції 2 км в категорії «Жінки 45+».

У змаганні на дистанції в 10 км брав участь провідний інженер відділу операційної підтримки Василь Троценко, який також посів одне з призових місць.

Щиро вітаємо учасників та бажаємо їм міцного здоров’я, бадьорості духу та нових перемог і досягнень!

 

 

1 травня 2024 року

Підведено підсумки Місячника з охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці у Дніпровській філії «Газмережі» було організовано відповідний Місячник. Його основна мета – взаємне додержання керівним складом компанії та працівниками правил з охорони праці та збереження життя та здоров’я.

Так, в рамках заходу у квітні було виконано наступну роботу:

☑️ проведено перевірку знань інструкцій з питань охорони праці у робітників підрозділів за видами виконуваних робіт;

☑️ організовано позапланові заняття з працівниками структурних підрозділів в частині дотримання вимог безпеки при виконанні газонебезпечних робіт;

☑️ проведено консультації та роз’яснення для персоналу щодо законодавчих змін у сфері організації безпечної праці в умовах воєнного стану та пов’язаних з цими змінами ризиків та можливостей для працівників;

☑️ здійснено тренувальний виклик бригади АДС, позаплановий огляд та перевірку справності засобів індивідуального захисту та фактичне застосування ЗІЗ аварійниками під час виконання робіт;

☑️ організовано конкурс дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»;

☑️ інформацію про День охорони праці розміщено на інформаційних стендах структурних підрозділів.

За результатами Місячника було проведено підсумкову нараду за участю головного спеціаліста відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

 

 

26 квітня 2024 року

Підведено підсумки конкурсу малюнку

У Дніпровській філії “Газмережі” завершився конкурс дитячих малюнків, який проводився з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

За умовами конкурсу в період з 18 по 25 квітня дітям було запропоновано висвітлити свої знання про безпечні та здорові умови праці газовиків, проявити творчі здібності та виграти цінні подарунки.

За рішенням конкурсної комісії переможцями у кожній віковій категорії стали:

🏆 Олександр Лондарь, 7 років;

🏆 Ангеліна Сурівка, 11 років;

🏆 Діана Грачова, 13 років.

Також журі обрали найкращий малюнок у додатковій номінації “Креативність”, автор – Максим Терзі, 12 років.

Незабаром переможці та учасники конкурсу отримають приємні подарунки.

Дякуємо усім, хто брав участь у заході, та бажаємо успіхів нашій талановитій малечі!

Подробиці тут.

 

 

29 квітня 2024 року

Дніпровські газовики змагались з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

Фахівці Дніпровської філії «Газмережі» впевнені: гарна фізична підготовка є одним із ключових елементів створення належних умови праці. Саме тому на території компанії функціонує сучасний спортивний зал, який обладнаний всіма необхідними тренажерами та спортивним інвентарем. Кожен охочий працівник може обрати собі заняття за смаком: CrossFit, групові заняття з легкої атлетики, високоінтенсивні інтервальні тренування, кардіо та розтяжка не дадуть сумувати навіть найвибагливішим спортсменам.

Минулого тижня в рамках Місячника з охорони праці дніпровські газовики мали можливість проявити свої спортивні здібності та позмагатися у трьох дисциплінах: гирьовому спорті, жимі штанги лежачи та естафеті CrossFit. Варто зазначити, що до змагань також долучились й працівники Дніпропетровської філії «Газмережі». Наприкінці заходу переможці отримали медалі та пам’ятні подарунки від профспілкової організації.

«Регулярні спортивні тренування – це запорука здоров’я та гарного настрою щодня, – зазначає Голова профспілки Дніпровської філії «Газмережі» Олександр Колихаєв. – Саме тому до Всесвітнього дня охорони праці ми організували дружні спортивні змагання для того, щоб наші працівники вкотре довели – вони найкращі не тільки в роботі».

Дякуємо кожному, хто долучається до важливих ініціатив, та бажаємо нашим колегам нових успіхів та перемог!

 

 

25 квітня 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у травні 2024 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у травні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у травні 2024 року

 

 

24 квітня 2024 року

Дніпровські газовики відзначили Всесвітній день охорони праці

Щорічно, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Цьогоріч він проходить під девізом «Забезпечуємо безпечну та здорову працю в умовах зміни клімату!». Саме під таким гаслом у квітні фахівці служби охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища організували ряд позачергових практичних та теоретичних заходів для перевірки та вдосконалення знань і навичок з охорони праці серед працівників виробничих підрозділів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ».

У рамках організованих заходів цього тижня одна з чергових бригад аварійно-диспетчерської служби «104» швидко та якісно опрацювала контрольно-тренувальний виклик з характеристикою заявки: запах газу у газовому колодязі. Бригада діяла злагоджено та професійно згідно плану локалізації аварійної ситуації. Крім того, аварійники змоделювали ситуацію щодо надання допомоги при отруєнні газом та втрати свідомості одним із членів бригади.

Пропонуємо переглянути фотозвіт на сторінці компанії та на власні очі переконатися у професіоналізмі фахівців.

Зазначимо, що усі заплановані заходи з пiдготовки та проведення в компанії Всесвітнього дня охорони праці були виконані в повному обсязі. У Дніпровській філії «ГАЗМЕРЕЖІ» не зупиняються на досягнутому та роблять усе для того, щоб персонал працював безпечно, злагоджено та ефективно!

 

 

10 квітня 2024 року

Дніпровська філія «Газмережі»: дотримуйтесь правил пожежної та газової безпеки!

Фахівці Дніпровської філії «Газмережі» нагадують: основними причинами пожеж у побуті в основному є недотримання правил експлуатації або несправний стан газових та електричних приладів, паління у недозволених місцях, необережне поводження та ігри дітей з вогнем.

Щоб вберегти себе та свою оселю від пожежі, необхідно пам’ятати наступні правила:

☑️ будьте уважні та обережні під час експлуатації газового та електричного обладнання;

☑️ не залишайте увімкнені газові та електричні прилади без нагляду;

☑️ не розташовуйте опалювальні прилади поблизу легкозаймистих та горючих матеріалів;

☑️ не накривайте електричні лампи та інші світильники папером та тканиною;

☑️ намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроприлади значної потужності;

☑️ слідкуйте за станом вентиляційних каналів та димоходів;

☑️ не залишайте дітей без нагляду, навчіть їх правилам пожежної безпеки;

☑️ ніколи не паліть у ліжку. Пам’ятайте: сигарета та алкоголь – активні спільники у спричиненні пожежі.

Пам’ятайте, що дотримання правил пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та матеріальних цінностей! Якщо у вас або ваших сусідів сталася пожежа, відразу ж викликайте пожежно-рятувальну службу за номерами телефону 101 або 112!

Дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути й отруєння чадним газом.

 

 

5 квітня 2024 року

Встигніть передати показання газових лічильників вчасно!

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за послуги з газопостачання.

Нагадуємо, що згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі Дніпровському районі здійснює Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Передати показання газового лічильника Оператору газорозподільних мереж з 1 по 5 число включно у Дніпрі та Дніпровському районі можна наступними способами:

1. через «особистий кабінет» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ»: https://my.grmu.com.ua/register

2. в «особистому кабінеті» Нафтогазу: https://my.gas.ua/login

3. через чат-бот у Viber: https://chats.viber.com/naftogazpostach

4. через чат-бот у Telegram: https://t.me/GASUA_bot

5. відправити СМС-повідомлення на короткий номер 4647. Формат: XXXXXXXXX_YYYYY, де XXXXXXXXX – 9 цифр особового рахунку в базі даних постачальника газу, YYYYY – показання лічильника 5 цифр (вносити тільки чорні цифри до коми. Між особовим рахунком і показанням лічильника має бути один пробіл. Наприклад: 98712345 00123;

6. за допомогою електронної адреси [email protected];

7. через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:

📱 066-300-2-888 (Vodafone);

📱 098-300-2-888 (Kyivstar);

📱 093-300-2-888 (Lifecell);

📱 057-708-01-87 (Укртелеком);

📱 056-747-36-35 (Укртелеком).

 

 

28 березня 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у квітні 2024 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у квітні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у квітні 2024 року

 

 

13 березня 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» застерігає:  чадний газ небезпечний для вашого життя та здоров’я

Через недбале ставлення до безпечної експлуатації газового обладнання  в побуті у Дніпрі загинула одна людина та троє опинилися у лікарні.

11 березня 2024 року на пульт аварійно-диспетчерської служби Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» надійшов виклик про отруєння чадним газом мешканців однієї з квартир у багатоквартирному житловому будинку в Індустріальному районі. Бригада АДС, яка прибула на виклик, оперативно здійснила відключення споживачів від системи газопостачання з метою локалізації аварійної ситуації.

В ході обстеження відключеної квартири аварійники виявили цілу низку технічних порушень, які суперечать Правилам безпеки систем газопостачання та затвердженим будівельним нормам. Серед них:

1. встановлення електровитяжки у приміщенні, де працює газова колонка;

2. приховане прокладання газопроводів під гіпсокартоном;

3. самовільна заміна газових приладів;

4. перепланування квартири шляхом об’єднання кухні з житловою кімнатою.

Наслідок такої недбалості: отруєння чадним газом родини з чотирьох осіб. Наразі мати та двоє дітей знаходяться у лікарні, а батько родини загинув. Працівники Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» проводять службове розслідування для з’ясування всіх фактів трагедії.

Варто зазначити, що отруєння чадним газом є одним з критичних станів людини. Чадний газ не має запаху, тому отруєння ним може статися непомітно, а утворюється він всюди, де є процес горіння, навіть у духовці. При вмісті 0,08% СО у вдихуваному повітрі людина відчуває головний біль і задуху. При підвищенні концентрації СО до 0,32% виникає параліч і втрата свідомості (смерть настає через 30 хвилин). При концентрації вище 1,2% свідомість втрачається після 2-3 вдихів, людина вмирає менш ніж через 3 хвилини.

Уникнути нещасних випадків та аварійних ситуацій Вам допоможе дотримання наступних правил:

☑️ ніколи самостійно не проводьте будь-які маніпуляції з газовим обладнанням (будь то його ремонт, встановлення нового приладу або банальна зміна місцерозташування в кухні) та залучайте до виконання подібних робіт тільки газовиків;

☑️ не користуйтеся електровитяжкою (та взагалі її не встановлюйте!) у приміщеннях, де працює газовий прилад з відводом продуктів згорання у димохід. Якщо одночасно працюють така витяжка та димохідний газовий прилад (котел, колонка), електровитяжка створює зворотну тягу, через що утворюваний у процесі горіння чадний газ не виводиться у димохід, а накопичується у приміщенні;

☑️ дотримуйтесь правильної послідовності дій при включенні газових приладів: спочатку необхідно запалити сірник, а вже потім відкривати подачу газу;

☑️ під час роботи газових приладів має бути постійний приплив свіжого повітря, що забезпечить повне згорання газу (відкрийте вікно або кватирку);

☑️ не змінюйте конструкцію димових та вентиляційних каналів,

☑️ не користуйтесь газовими приладами після закінчення терміну дії акту про перевірку та прочистку димових та вентиляційних каналів, не заклеюйте вентиляційні решітки;

☑️ не користуйтесь несправними газовими приладами;

☑️ не залишайте без нагляду працюючі газові прилади, не допускайте їх перегріву, бо це може сприяти виникненню аварійних ситуацій;

☑️ не використовуйте газові плити для обігріву квартир;

☑️ не допускайте до користування газовими приладами осіб, які не знайомі з правилами їх безпечного користування, осіб в нетверезому стані, дітей дошкільного віку.

Якщо ви відчули запах газу в приміщенні, де встановлено газове обладнання:

☑️ негайно перекрийте вентилі на газовому приладді і крани подачі газу перед ними;

☑️ виведіть людей із загазованих та сусідніх приміщень;

☑️ організуйте провітрювання приміщень, відкрийте вікна та двері;

☑️ викличте аварійну службу газу за телефоном «104»;

☑️ з прибуттям бригади аварійної газової служби дійте за їх вказівками.

Фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадують: природний газ – це не тільки товар першої необхідності, але і джерело підвищеної небезпеки. Тому в ситуації, коли мова йде про безпеку людей, компроміси неприпустимі. Слід пам’ятати, що будь-яке втручання непрофесіоналів в систему газопостачання є небезпечним і може призвести до виникнення аварійних ситуацій. Ми закликаємо всіх споживачів до співпраці, при наявності технічних порушень у роботі газових приладів рекомендуємо викликати фахівців газової компанії для їх усунення. Не піддавайте ризику не тільки власне здоров’я і життя, а й безпеку своїх рідних та сусідів, адже чадний газ помилок не пробачає.

 

22 лютого 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у березні 2024 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у березні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у березні 2024 року

 

19 лютого 2024 року

У «особистому кабінеті» «ГАЗМЕРЕЖІ» впроваджено нову функцію

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує споживачів газу м. Дніпра та Дніпровського району про розширення можливостей «особистого кабінету».

Фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» постійно працюють над розширенням можливостей та вдосконаленням онлайн сервісів для споживачів газу. Так, нещодавно в «особистому кабінеті» на сайті https://my.grmu.com.ua  для дніпрян стала доступна нова функція. Завдяки оновленню клієнти компанії в режимі онлайн можуть передати показання декількох лічильників за одним особовим рахунком.

Аби скористатись даною функцією, достатньо натиснути кнопку «Внести показання» та у відповідному вікні зазначити обсяги спожитого газу за кожним із встановлених у вашому помешканні лічильників.

Нагадуємо, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках із постачальником газу.

Робимо усе можливе, аби забезпечувати вас зручним сервісом!

 

 

15 лютого 2024 року

Сплатити за доставку газу дніпряни можуть онлайн

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» нагадує клієнтам про важливість своєчасної оплати за доставку газу. Зробити це потрібно до 20 лютого.

Згідно до умов Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа.

Пам’ятайте: Ваша платіжна дисципліна – запорука енергетичної стабільності. Тож дякуємо кожному, хто вносить свій вклад у підтримку газорозподільної сфери України в часи війни.

Сплатити за доставку газу можна швидко та зручно через «особистий кабінет» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ» за посиланням:

https://my.grmu.com.ua/login

Окрім цього, в якості альтернативи можна використовувати онлайн-банкінги Приват-24, Ощад-24, а також термінали Easy Pay, у будь-якому відділенні банку чи Укрпошти.

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишаються незмінними. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Кошти, які дніпряни сплачують за доставку газу, компанія спрямовує на повноцінне функціонування аварійно-диспетчерської служби “104”, утримання у справному технічному стані газорозподільних мереж різних форм власності і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі. Усе це для того, щоб газ був доставлений кожному з 407 тис клієнтів. Саме тому від своєчасної оплати за доставку газу залежить безперебійність і безаварійність газопостачання.

 

 

12 лютого 2024 року

У Дніпровській філії «ГАЗМЕРЕЖІ» організували навчання фахівців з електрохімічного захисту газопроводів

Дніпровська філія “ГАЗМЕРЕЖІ” продовжує вдосконалювати знання працівників для виконання своєї головної функції – забезпечення сталого та безаварійного розподілу газу для мешканців Дніпра та Дніпровського району.

Нещодавно працівники відділу навчання та розвитку персоналу Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» організували цикл курсів з підвищення кваліфікації для фахівців служби електрохімічного захисту газових мереж (ЕХЗ).

Під час першого комплексного навчання 18 монтерів служби ЕХЗ прослухали вступну лекцію, на якій ознайомилися з метою та етапами освітнього процесу, а також дізналися про нововведення у галузі охорони праці.

Після цього присутні перейшли до вивчення практичної частини курсу, під час якого поглибили свої знання про:

☑️ види корозії трубопроводів;

☑️ основні методи захисту труб від корозії;

☑️ доцільність використання засобів ЕХЗ;

☑️ діюче обладнання ЕХЗ компанії;

☑️ шляхи підвищення ефективності електрохімічного захисту газопроводів.

“Експлуатація підземних газопроводів, споруд і конструкцій на них пов’язана з інтенсивними динамічними навантаженнями та несприятливими умовами їх експлуатації. У місцях деформацій та пошкоджень ізоляції виникає корозія, що призводить до величезних витрат на ремонт та обслуговування, – зазначає один з лекторів курсу, начальник управління ЕХЗ/КПО В’ячеслав Давидов. – Головна задача фахівців нашого підрозділу: забезпечення якісного комплексного електрохімічного захисту газопроводів, які обслуговує наше підприємство, для подовження терміну їх дії та попередження виникнення аварійних ситуацій на них”.

Після завершення курсу навчання всі працівники мають пройти два теоретичні тестування та скласти іспит, який прийматиме спеціально створена кваліфікаційна комісія.

Працюємо на Перемогу!

 

 

8 лютого 2024 року

Як дізнатись суму щомісячного платежу за доставку газу у 2024 році?

Якщо ви з якихось причин не отримали платіжку за доставку газу, дізнатись суму щомісячного платежу за надані послуги з розподілу можна дізнатись наступними способами:

1. Передати показання лічильника, отримати інформацію щодо перевірки стану особового рахунку, суми щомісячного платежу за доставку газу, а також здійснити онлайн оплату можна через «особистий кабінет» за посиланням:

https://my.grmu.com.ua/register;

2. Отримати консультацію також можна у менеджерів Центрів обслуговування клієнтів Дніпровської філії «Газмережі» за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або пр. Слобожанський, 96а;

3. Додаткова опція – звернутись за консультацією до фахівців, написавши приватне повідомлення на сторінку у Фейсбуці, попередньо підписавшись на неї:

https://www.facebook.com/grmudp

Для отримання інформації у повідомленні слід зазначити вашу адресу та номер особового рахунку.

 

 

2 лютого 2024 року

01.02.2024 року в ефірі програми “Тема дня” на “Українському радіо: Дніпро” речниця Дніпровської філії “ГАЗМЕРЕЖІ” Тетяна Дробот розповіла слухачам про:

☑️основні функції та ключові завдання газорозподільної компанії;

☑️кількість оброблених аварійних заявок та причини їх виникнення;

☑️технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж багатоквартирних житлових будинків;

☑️визначення меж відповідальності за газові мережі між оператор ГРМ та власниками газифікованих домоволодінь;

☑️важливість перевірки димових та вентиляційних каналів;

☑️основні правила безпеки при використанні газу у побуті.

Запрошуємо до прослуховування ефіру на нашому Youtube-каналі:

https://youtu.be/2T2exkE4igE

 

 

31 січня 2024 року

Як дніпряни можуть передати показання газових лічильників?

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» акцентує увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що згідно з Кодексом газорозподільних систем, затвердженим НКРЕКП, побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ, щоб уникнути розбіжностей у розрахунках за послуги з газопостачання.

Нагадуємо, що згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі Дніпровському районі здійснює Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Передати показання газового лічильника з 1 по 5 число включно у Дніпрі та Дніпровському районі можна наступними способами:

1. через «особистий кабінет» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ»: https://my.grmu.com.ua/register

2. в «особистому кабінеті» Нафтогазу: https://my.gas.ua/login

3. через чат-бот у Viber: https://chats.viber.com/naftogazpostach

4. через чат-бот у Telegram: https://t.me/GASUA_bot

5. відправити СМС-повідомлення на короткий номер 4647. Формат: XXXXXXXXX_YYYYY, де XXXXXXXXX – 9 цифр особового рахунку в базі даних постачальника газу, YYYYY – показання лічильника 5 цифр (вносити тільки чорні цифри до коми. Між особовим рахунком і показанням лічильника має бути один пробіл. Наприклад: 98712345 00123;

6. за допомогою електронної адреси [email protected];

7. через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:

📱 066-300-2-888 (Vodafone);

📱 098-300-2-888 (Kyivstar);

📱 093-300-2-888 (Lifecell);

📱 057-708-01-87 (Укртелеком);

📱 056-747-36-35 (Укртелеком).

 

 

26 січня 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у лютому 2024 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у лютому поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у лютому 2024 року

 

 

17 січня 2024 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у січні 2024 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у січні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у січні 2024 року

 

 

10 січня  2024 року 

Сплатити за доставку газу необхідно до 20 січня!

Згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та Дніпровському районі здійснює Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Звертаємо увагу дніпрян, що розрахунки за доставку газу необхідно здійснювати за реквізитами Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

☑️ДНІПРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

☑️код ЄДРПОУ 45087207

☑️п/р UA463054820000026037301034216 в АТ «Ощадбанк»

☑️(для побутових споживачів)

☑️п/р UA513054820000026038300034216 в АТ «Ощадбанк»

☑️(для споживачів, що не є побутовими)

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» десятизначні та починаються на 0310.

Пропонуємо варіанти оплати за послуги розподілу газу на різний смак і під кожен настрій.

До Ваших послуг – онлайн-банкінги Приват24 і Ощад24, а також «особистий кабінет» ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ» за посиланням: https://my.grmu.com.ua.

Швидко та зручно розрахуватись за доставку газу можна також через термінали Easy Pay!

Звертаємо увагу, що згідно до умов Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа.

Як дізнатися суму щомісячного платежу за доставку газу у 2024 році?

Клієнти Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» (мешканці Дніпра та частини населених пунктів Дніпровського району) можуть дізнатися вартість щомісячної оплати за послуги розподілу природного газу на 2024 рік у мультифункціональному «особистому кабінеті» на сайті my.grmu.com.ua.

Згідно до вимог розділу 6 глави 6 пункту 2 Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р., в «особистому кабінеті» проінформовано споживачів щодо величини річної та місячної замовленої потужності, яка розрахована для щомісячної оплати споживачем у наступному календарному 2024 році.

Для отримання інформації слід виконати наступні кроки:

1. Здійснити вхід в особистий кабінет: https://my.grmu.com.ua

2. Перейти у розділ «Головна»

3, Переглянути пункт «Річна замовлена потужність»

Нагадаємо, що вартість послуг з доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта. Розмір плати залежить від обсягів споживання. За основу береться обсяг споживання газу протягом “газового року”. Газовий рік – це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня.

Щомісячний платіж за доставку газу протягом 2024 року розраховується так: сума кубів газу, спожитого з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року, множиться на тариф на доставку газу. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно протягом року. Чинний тариф на розподіл газу для Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» становить 1,08 грн. за 1 кубометр з ПДВ.

Пам’ятайте: Ваша платіжна дисципліна – запорука енергетичної стабільності. Тож дякуємо кожному, хто під час війни вносить свій вклад у підтримку газорозподільної сфери України. Саме своєчасна оплата за доставку газу допомагає забезпечити виконання усіх необхідних регламентних робіт на системі газопостачання з метою сталого та безаварійного проходження опалювального сезону 2023-2024 років.

 

 

3 січня  2024 року 

Дотримуйтесь правил газової безпеки взимку!

У зв’язку з суттєвим погіршенням погоди у найближчі дні фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» звертають увагу мешканців житлових багатоквартирних та приватних будинків на обов’язкове дотримання правил безпечного користування побутовими газовими приладами.

Нагадуємо споживачам природного газу м. Дніпра та Дніпровського району 11 простих правил, які допоможуть зберегти тепло та комфорт у домівках:

1. Провітрюйте приміщення, де встановлені газові прилади.

2. Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Це смертельно небезпечно!

3. Не перевіряйте тягу у вентиляційних каналах запаленим сірником.

4. Не встановлюйте витяжки у вентиляційні канали за наявності газових котлів (щоб уникнути утворення оберненої тяги з потраплянням чадного газу в приміщення). Нагадуємо, що згідно до вимог розділу V п. 6.5 Правил безпеки систем газопостачання у будинках, які обладнані приладами і апаратами з відводом продуктів згорання в димоходи, забороняється влаштування витяжної вентиляції з штучним спонуканням.

5. Не залишайте без нагляду працюючі газові прилади.

6. Після користування газом закрийте крани на газопроводі.

7. Не користуйтесь несправними газовими приладами.

8. Не використовуйте для сну кухні та приміщення, де встановленні газові прилади.

9. Не обігрівайте домівку за допомогою газової плити, не сушіть білизну над плитою.

10. Не переміщайте, не встановлюйте та не ремонтуйте газові прилади самовільно. Довірте цю роботу професіоналам!

11. Відчувши запах газу, закрийте газові крани і провітріть приміщення, не запалюйте вогонь, не вмикайте і не вимикайте електроосвітлення і електроапаратуру. Викличте аварійну службу за телефоном 104! Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних.

 

 

2 січня 2024 року 

Інформація щодо встановлення індивідуальних лічильників газу за 4 квартал 2023 року:
Звіт про встановлення побутових газових лічильників (станом на 01.01.2024 р.)

 

 

1 січня  2024 року 

Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує про вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку.

Ознайомитися з вартістю робіт можна у приєднаному нижче файлі:

Вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних для проведення гідравлічного розрахунку

 

 

1 січня 2024 року 

НКРЕКП затвердила ставки приєднання до газових мереж на 2024 рік

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, від 29.12.2023 р. № 2644 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2024 рік в умовах дії воєнного стану», Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» надає інформацію про розміри граничного рівня плати за стандартне приєднання для адміністративно-територіальної одиниці, на якій підприємство здійснює діяльність з розподілу природного газу.

Ставки плати за стандартне приєднання для Дніпропетровської області, затверджені Постановою НКРЕКП від 29.12.2023 р. № 2644, наведені у приєднаному нижче файлі:

Ставки приєднання до газових мереж на 2024 рік

Додатково інформуємо, що у 2024 році тариф на послуги з розподілу природного газу для клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишається незмінним та складає 1,08 грн. за 1 куб. м на місяць з ПДВ (згідно з Постановою НКРЕКП від 30 грудня 2022 року №1944).

 

 

15 грудня 2023 року

ВАРТІСТЬ МОНОПОЛЬНИХ ПОСЛУГ З 01.01.2024 Р.

З 1 січня 2024 року діють нові ціни на монопольні послуги Дніпровської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ».
Розмір оплати за послуги та роботи визначається на підставі обсягів виконаних робіт, згідно до державних стандартів та державних будівельних норм, відомчих нормативних актів, затверджених в рамках чинного законодавства.
Діапазон цін може варіюватись в залежності від виконання робіт за нормальних умов та виконання робіт на висоті або під землею. Вартість матеріалів не включено до вартості робіт. Ви можете придбати матеріали самостійно.
Ознайомитись з переліком монопольних платних послуг Дніпровської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ», затверджених у відповідності до Кодексу газорозподільних систем та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем можна у приєднаному нижче файлі:

Вартість монопольних робіт з 01.01.2024 р.

 

 

28 листопада 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у грудні 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у листопаді поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у грудні 2023 року

 

 

27 листопада 2023 року

У Дніпровській філії «ГАЗМЕРЕЖІ» навчають школярів газовій безпеці

Фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» проводять уроки газової безпеки для школярів. Один з таких заходів нещодавно відбувся в Індустріальному районі Дніпра. Для діток з початкових класів газовики підготували цікаву розповідь про природний газ та особливості поводження з ним.

На уроці дітлахи дізнались, яким корисним і важливим енергоресурсом є природний газ, які він має властивості. Окремий блок навчальної програми був присвячений безпечному поводженню з газовими приладами та порядку дій, якщо в квартирі чи будинку стався витік газу.

В ході спілкування діти також вивчили, які властивості має чадний газ та чим він небезпечний для людини. А щоб правила безпеки краще запам’ятались, у цікавому навчальному відео школярам про них розповів казковий герой Газмережик.

Наприкінці заходу дітлахи познайомились з працівниками аварійної служби «104» та дізнались, яким інструментом вони користуються у своїй повсякденній роботі. На згадку усі учні отримали у подарунок наліпки та листівки з правилами безпеки.

Результатом проведеного навчання задоволені не тільки учні, а й керівництво навчального закладу. Тож подібні акції газовики проводитимуть і надалі, адже обізнаність та безпека підростаючого покоління – понад усе!

Детальніше про захід дивіться у відеосюжеті за посиланням:

https://youtu.be/rqu4Dn0sh50

 

 

8 листопада 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у листопаді 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у листопаді поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у листопаді 2023 року

 

 

30 жовтня 2023 року

Графік виконання робіт на системі газопостачання у 2024 році

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує своїх клієнтів про орієнтовний графік виконання робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району у 2024 році.

Згідно до вимог Кодексу газорозподільних систем Оператор ГРМ щорічно, а саме до 1 листопада календарного року, має оприлюднити на власному вебсайті інформацію про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу.

З метою дотримання вимог Кодексу ГРМ Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує дніпрян про орієнтовні терміни виконання робіт на газорозподільній системі в зоні своєї ліцензійної діяльності.

Перелік населених пунктів та назви вулиць можна переглянути у закріпленому нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у 2024 році

 

 

1 жовтня 2023 року 

Інформація щодо встановлення індивідуальних лічильників газу за 3 квартал 2023 року:
Звіт про встановлення побутових газових лічильників (станом на 01.10.2023 р.)

 

 

26 вересня 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у жовтні 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у жовтні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у жовтні 2023 року

 

 

25 вересня 2023 року

Аварійна служба Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» опрацювала понад 4,2 тисячі викликів від дніпрян

З моменту провадження господарської діяльності з розподілу газу на території Дніпра та Дніпровського району аварійно-диспетчерська служба (АДС) Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» оперативно відреагувала на понад 4,2 тис викликів від споживачів, з яких близько 3,1 тис звернень стосувались наявних витоків газу з газових мереж.

Близько 75% заявок, оброблені диспетчерами АДС, були пов’язані з витоками газу, решта – з неполадками у роботі газових приладів. Спричинити витоки блакитного палива у помешканні може самостійна заміна газового обладнання, втручання у систему непрофесіоналів, несправний технічний стан або використання застарілого обладнання, яке потребує капітального ремонту.

«Щодня диспетчери служби “104” отримують до сотні викликів від дніпрян. Проте більшої частини аварійних заявок можна було б уникнути за умови проведення регулярного технічного обслуговування внутрішніх газових мереж та приладів споживачів», – зазначає начальник АДС Сергій Грачов.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством відповідальність за належну експлуатацію та вчасне технічне обслуговування внутрішніх газопроводів та газового обладнання в приватних будинках та квартирах несуть їх власники. Обрати підрядну організацію, яка на договірних засадах буде виконувати комплекс робіт з технічного обслуговування газових мереж та приладів, власники газифікованих помешкань можуть на умовах вільного ринку. Однак зауважимо, щоб виконавці таких робіт зобов’язані мати відповідну ліцензію та дозволи Управління Держпраці у Дніпропетровській області, необхідну матеріально-технічну базу та кваліфікований персонал.

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» пропонує мешканцям Дніпра та Дніпровського району подбати про власну безпеку та своєчасно здійснювати комплекс робіт з технічного обслуговування газових мереж та обладнання. Отримати консультації та замовити послугу можна у Центрах обслуговування клієнтів за адресами: вул. Виконкомівська, 34 та просп. Слобожанський, 96а.

 

 

31 серпня 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» виконує роботи по заміні індивідуальних лічильників газу
Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує мешканців Дніпра та Дніпровського району про перелік адрес, за якими у вересні 2023 року будуть виконуватись роботи із заміни індивідуальних лічильників газу.
Адреси, за якими будуть виконуватись роботи, можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт по заміні газових лічильників у вересні 2023 року

 

 

31 серпня 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у вересні 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у вересні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у вересні 2023 року

 

 

9 серпня 2023 року 

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує: споживачі газу мають підписати акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін з новим оператором ГРМ

З 1 червня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та Дніпровському районі здійснює новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Сервіс від національного оператора отримують близько 405 тисяч споживачів блакитного палива.
Зміна оператора ГРМ передбачає укладання нових договорів розподілу між газорозподільною компанією та споживачами газу. Для того, щоб процедура переведення на обслуговування до Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» максимально комфортною для клієнтів, газовики опрацювали та підготували відповідний пакет документів.
Варто зазначити, що договір розподілу природного газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не передбачає двостороннього підписання. Отже, поставивши свій підпис на Заяві-приєднанні і в будь-який спосіб надавши її на адресу Дніпровської філії, споживач засвідчує свою згоду з умовами договору. Заяву-приєднання було надіслано всім споживачам газу Дніпра та Дніпровського району разом з червневими платіжками.
Нагадуємо, що підписані заяви можна передати до газорозподільної компанії найбільш зручним для Вас способом:
☑️ надіслати на поштову адресу компанії – м. Дніпро, 49101, вул. О. Кониського, 5
☑️ залишити у спеціальній скриньці у Центрах обслуговування клієнтів за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або просп. Слобожанський, 96а
☑️ передати контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.
Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газеті “Наше місто” №23 (4223/1) від 08.06.2023 р. або на нашому сайті у розділі “Важлива інформація”.
Також невід’ємною складовою договору розподілу природного газу є акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. Згідно глави 5 розділу ІІІ Кодексу ГРМ , затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р., всі споживачі блакитного палива, незалежно від форми власності, мають підписати такий акт.
В акті вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає споживачу право самостійно розпоряджатися власними газовими мережами, а також обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту.
Звертаємо увагу, що локалізацією аварійних ситуацій, як і раніше, займається виключно Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ», а для здійснення ремонту газопроводів їх власник (споживач) може звернутись в будь-яку організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі, за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.
Доставка актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін до власників/управителів газифікованих домоволодінь для ознайомлення та підписання відбуватиметься фахівцями газорозподільної компанії наручно або засобами поштового зв’язку шляхом направлення листів із повідомленням про доставку.
Передати підписані акти розмежування до газорозподільної компанії можна будь-яким з перерахованих вище способів.
Закликаємо дніпрян до взаєморозуміння та співпраці: просимо вчасно повертати до Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» підписані Заяви-приєднання та акти розмежування.

 

 

27 липня 2023 року 

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у серпні 2023 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у серпні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі:

Графік виконання робіт на системі газопостачання у серпні 2023 року

 

 

28 червня 2023 року 

НКРЕКП затвердила ставки приєднання до газових мереж на 2023 рік

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, від 20.12.2022 р. № 1737 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану», Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» надає інформацію про розміри граничного рівня плати за стандартне приєднання для адміністративно-територіальної одиниці, на якій підприємство здійснює діяльність з розподілу природного газу.

Ставки плати за стандартне приєднання для Дніпропетровської області, затверджені Постановою НКРЕКП від 20.12.2022 р. № 1737, наведені у приєднаному нижче файлі:

Ставки приєднання до газових мереж на 2023 рік

 

 

28 червня 2023 року 

Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує про вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку.

Ознайомитися з вартістю робіт можна у приєднаному нижче файлі:

Вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних для проведення гідравлічного розрахунку

 

 

З 1 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ НКРЕКП ВСТАНОВИЛА ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДЛЯ ДНІПРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

Дніпровська філія ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» з 01.06.2023 року надає послуги з розподілу природного газу. Оплата цієї послуги визначається тарифом, розмір якого затверджує НКРЕКП.

Згідно з Постановою НКРЕКП від 30 грудня 2022 року №1944 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» затверджено:

з 1 червня 2023 року тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,90 грн. за 1 куб. м на місяць (без урахування ПДВ).

 

 

ВАРТІСТЬ МОНОПОЛЬНИХ ПОСЛУГ З 01.06.2023 Р.

З 1 червня 2023 року діють ціни на монопольні послуги Дніпровської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ».
Розмір оплати за послуги та роботи визначається на підставі обсягів виконаних робіт, згідно до державних стандартів та державних будівельних норм, відомчих нормативних актів, затверджених в рамках чинного законодавства.
Діапазон цін може варіюватись в залежності від виконання робіт за нормальних умов та виконання робіт на висоті або під землею. Вартість матеріалів не включено до вартості робіт. Ви можете придбати матеріали самостійно.
Ознайомитись з переліком монопольних платних послуг Дніпровської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ», затверджених у відповідності до Кодексу газорозподільних систем та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем можна у приєднаному нижче файлі:
Вартість монопольних послуг з 01.06.2023 р.

 

 

5 червня 2023 року 

Для дніпрян змінено реквізити для оплати за доставку газу

З 1 червня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та Дніпровському районі здійснює новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Сервіс від національного оператора отримуватимуть понад 407 тисяч споживачів блакитного палива.

Звертаємо увагу дніпрян, що з 01.06.2023 року розрахунки за доставку газу необхідно здійснювати за новими реквізитами Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

ДНІПРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»
код ЄДРПОУ 45087207
п/р UA463054820000026037301034216 в АТ «Ощадбанк»
(для побутових споживачів)
п/р UA513054820000026038300034216 в АТ «Ощадбанк»
(для споживачів, що не є побутовими)

Зверніть увагу!
У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишаються незмінними. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Як діяти, якщо є несплачений борг за розподіл газу за попередні періоди?
Акцентуємо увагу, що наявну заборгованість за розподіл газу, яка накопичилась до 01.06.2023 року, необхідно сплачувати за реквізитами АТ «Дніпрогаз»:

Оператор газорозподільних систем АТ “Дніпрогаз”
ЄДРПОУ 20262860
номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA803054820000026032301003510

У призначенні платежу також слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

Що робити, якщо на особовому рахунку є переплата за доставку газу?

Якщо станом на 01.06.2023 року на особовому рахунку була накопичена переплата за доставку газу, побутові споживачі можуть здійснити повернення надлишково сплачених коштів, які можна в подальшому використати для оплати послуг з доставки газу Дніпровською філією «ГАЗМЕРЕЖІ».
Для цього необхідно звернутись з письмовою заявою до менеджерів одного з Центрів обслуговування клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або пр. Слобожанський, 96а.

При собі необхідно мати:
1. документ, що посвідчує особу;
2. ідентифікаційний податковий номер;
3. номер банківської карти, на яку буде повернена переплата;
4. реквізити банківської карти у форматі IBAN;
5. квитанції про оплату за доставку газу за 2023 рік.

Отримати додаткові консультації щодо надання послуг з розподілу газу дніпряни можуть у Центрах обслуговування клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або пр. Слобожанський, 96а або за номерами Контакт-центру:
📱 066-300-2-888 (Vodafone);
📱 098-300-2-888 (Kyivstar);
📱 093-300-2-888 (Lifecell);
📱 057-708-01-87 (Укртелеком);
📱 056-747-36-35 (Укртелеком).

 

 

1 червня 2023 року 

«ГАЗМЕРЕЖІ» відповідатимуть за розподіл газу в Дніпрі та Дніпровському районі

«ГАЗМЕРЕЖІ» розширили територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах міста Дніпро та прилеглих населених пунктів Дніпровського району Дніпропетровської області. Сервіс від національного оператора отримуватимуть понад 407 тисяч споживачів на зазначених територіях.

Відповідні повноваження компанії надано, згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року.

13 січня 2023 року було змінено керівництво АТ «Дніпрогаз». Уряд прийняв рішення повернути державну газорозподільну систему одного з найбільших міст України під державне управління з метою забезпечення національної безпеки та надійного обслуговування громадян в умовах війни.

Від сьогодні за розподіл газу у вказаних географічних межах відповідатиме новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Зазначимо: 26 грудня 2022 року «ГАЗМЕРЕЖІ» отримали першу ліцензію на право провадження господарської діяльності на території Кіровоградської області.

За перші три місяці діяльності в регіоні Кропивницькою філією ТОВ «Газорозподільні мережі України» було оптимізовано технічну складову. Завдяки цьому повністю ліквідовано понаднормовані втрати та вдається дотримуватись норми виробничо-технологічних витрат.

Також уперше за десятиріччя забезпечено 100% розрахунків перед державою та бізнес-партнерами – сплачено 79,4 млн грн за I квартал.

 

 

17 травня 2023 року

«Дніпрогаз» інформує про альтернативні номери для виклику аварійної служби «104»

Звертаємо увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що через збій у роботі телекомунікаційного обладнання спостерігаються тимчасові складнощі при здійсненні виклику служб екстреного реагування, зокрема аварійної газової служби «104». Фахівці вже працюють над усуненням даної проблеми.
У разі необхідності здійснити виклик бригади аварійно-диспетчерської служби «104» АТ «Дніпрогаз» дніпряни можуть телефонувати за додатковими номерами:
• 0 800 502 104 (дзвінки безкоштовні)
• 056 767 00 16 (оплата згідно до умов тарифу вашого мобільного оператора)
• 056 745 42 75 (оплата згідно до умов тарифу вашого мобільного оператора)
Якщо є підозра про витік газу, не вмикайте і не вимикайте електричні прилади, не користуйтеся вогнем, відкрийте вікна та двері, перекрийте газові крани на газових приладах, перед приладами і чекайте аварійну бригаду.

 

 

3 квітня 2023 року 

«Дніпрогаз» своєчасно розраховується з ОГТСУ та ГПК «Нафтогаз України»

Одна з ключових задач, яка стоїть перед Акціонерним товариством «Дніпрогаз» після інтеграції до організаційної структури НАК «Нафтогаз України», є підтримка високого рівня платіжної дисципліни та припинення процесів боргоутворення. Для досягнення цієї мети компанія активно вживає заходів щодо нівелювання понаднормових втрат, налагоджує ефективний облік газу, працює над зростанням рівня розрахунків за послуги з розподілу газу серед усіх категорій клієнтів.

Робота фахівців АТ «Дніпрогаз» другий місяць поспіль спрямована на забезпечення своєчасних розрахунків за обов’язковими договорами на ринку природного газу та неухильне дотримання їх умов та термінів оплати.

Так, наприклад, у лютому та березні компанія сплатила 7,6 млн грн та 13,3 млн грн відповідно на користь ГПК «Нафтогаз України» за газ для покриття виробничо-технологічних втрат (ВТВ). Також березні за послуги з транспортування газу для ВТВ і власних потреб «Дніпрогаз» сплатив ОГТСУ майже 0,9 млн грн.

Нагадаємо, що ГПК «Нафтогаз України» та ОГТСУ належать до державного сектору економіки та є стратегічними підприємствами нафтогазового комплексу, розрахунки з якими в умовах війни набувають особливої актуальності.

 

 

31 березня 2023 року 

«Дніпрогаз» нагадує про необхідність передачі показань газових лічильників

Згідно з Кодексом газорозподільних систем побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх до газорозподільної компанії (Оператора ГРМ), аби уникнути розбіжностей у розрахунках за спожитий газ з постачальником.

Нагадуємо, що у січні 2023 року «Дніпрогаз» був інтегрований до організаційної структури державної компанії НАК «Нафтогаз України». Тому з 1 по 5 число включно передавати обсяги спожитого газу дніпряни мають за допомогою онлайн сервісів ГК «Нафтогаз України». У Дніпра та Дніпровському районі це можна зробити наступними способами:

1. в «особистому кабінеті» на сайті my.gas.ua;

2. через чат-боти GASUA у месенджерах Viber та Telegram;

3. за допомогою електронної адреси [email protected];

4. за номерами Контакт-центру АТ «Дніпрогаз»: (056) 745-50-11 та (056) 78-78-104 (з 08.00 до 17.00 у робочі дні);

5. через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:

📱 066-300-2-888 (Vodafone);

📱 098-300-2-888 (Kyivstar);

📱 093-300-2-888 (Lifecell).

 

 

28 березня 2023 року

«Дніпрогаз» нагадує: перевірка димоходів та вентиляційних каналів – запорука Вашої безпеки!

Як відомо, від правильної роботи димоходів та вентиляційних каналів (ДВК) залежить безпека та здоров’я споживачів, адже найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги при експлуатації газових приладів. При несправних ДВК шкідливі продукти горіння замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні. Тож димові та вентиляційні канали повсякчас мають бути цілими та справними. Для цього їх необхідно періодично обстежувати, а у разі необхідності – прочищати та ремонтувати.

Згідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання відповідальність за стан димових та вентиляційних каналів у приватних житлових будинках покладається на власників та/або орендарів, а у багатоповерхівках – на власників/управителів житлового фонду спільно з власниками газифікованих квартир. За своєчасність надання до АТ “Дніпрогаз” актів перевірки стану ДВК також дбає власник.

Нагадуємо, що роботи з перевірки та ремонту димових та вентиляційних каналів мають право виконувати лише спеціалізовані організації, які мають дозвіл Управління Держпраці у Дніпропетровській області, ліцензію встановленого зразка, навчений та атестований персонал, забезпечений приладами, інструментами та інвентарем у повному обсязі. Власники/управителі житлових будинків на умовах вільного ринку зобов’язані обрати та заключити договір з відповідною організацію, яка стежитиме за станом ДВК.

Періодичність обстеження димових каналів залежить від встановлених опалювальних приладів та типу димарів:

1. котли, АГВ – не рідше, ніж 1 раз на рік для працюючих сезонно та 2 рази на рік (навесні та восени) для працюючих цілий рік;

2. двоконтурні котли – 1 раз в 6 місяців;

3. димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для гарячого водопостачання та ресторанних плит при цегляних і комбінованих (цегляні та азбестоцементні, цегляні та керамічні) димоходах – не рідше, ніж 1 раз на 6 місяців;

4. димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для гарячого водопостачання та ресторанних плит при металевих (з товщиною стінки не менше 3 мм), азбестоцементних і гончарних димоходах – не рідше, ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону);

5. димохід із спеціальних блоків жаростійкого бетону – не рідше, ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону);

6. димоходи із перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу, мають обслуговуватись щонайменше кожні 2 місяці;

7. вентиляційні канали обслуговуються одночасно з димовими.

Зазначимо, що згідно до вимог пункту 5.7 глави 5 розділу V Правил безпеки систем газопостачання у разі несправностей оголовків димових і вентиляційних каналів, відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах, газове обладнання підлягає відключенню від системи газопостачання із встановленням інвентарної заглушки.

Крім того, АТ «Дніпрогаз» у черговий раз звертається до своїх клієнтів і нагадує, що на підставі чинного законодавства за ними закріплена відповідальність за безпечну експлуатацію та своєчасне технічне обслуговування газових мереж та встановленого обладнання. За наявності технічних неполадок у роботі газового обладнання користуватися ним суворо заборонено. В той же час, звертаємо увагу, що аварійно-диспетчерська служба «Дніпрогазу» займається лише локалізацією аварійних ситуацій. Однак для здійснення ремонту газопроводів їх власник (споживач) має звертатись у відповідну організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.

Пам’ятайте: при використанні природного газу у побуті необхідно неухильно дотримуватися правил безпеки: провітрювати приміщення, перевіряти тягу, слідкувати за справністю газових приладів та ДВК, не затуляти отвори димоходів та не порушувати цілісність системи газопостачання. Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час різкої зміни кліматичних умов, наприклад, сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Дотримання цих простих правил допоможе убезпечити Вашу родину та сусідів від можливих нещасних випадків. А головне: якщо Ви відчули запах газу – терміново телефонуйте до аварійної служби «Дніпрогазу» за телефоном 104. Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних.

 

 

«ДНІПРОГАЗ» ПРОДОВЖУЄ РОБОТИ З ВСТАНОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ

АТ «Дніпрогаз» інформує мешканців Дніпра та Дніпровського району про перелік адрес, за якими у 2023 році будуть продовжені роботи з дооснащення індивідуальними лічильниками газу.

Фахівці «Дніпрогазу» продовжують встановлення індивідуальних приладів обліку газу для споживачів. Нагадуємо, що НКРЕКП у 2017 році був переглянутий та затверджений перелік багатоквартирних будинків, де АТ «Дніпрогаз» має встановити загальнобудинкові лічильники газу. За такими адресами фінансування на встановлення індивідуальних лічильників газу державним регулятором в тарифі на розподіл не передбачено.

Адреси, за якими «Дніпрогаз» буде встановлювати індивідуальні прилади обліку у поточному році, можна переглянути за посиланням:

https://cutt.us/FrW8T

Клієнти АТ “Дніпрогаз” будуть проінформовані про дату встановлення лічильників за їх адресою відповідними оголошеннями на під’їздах або інформаційних дошках біля них.

Для узгодження/коригування дати та часу виконання робіт за вказаними адресами споживачі газу можуть звертатись за номерами телефонів:

(095) 032-53-51 – для мешканців Шевченківського та Соборного районів.

Телефонні звернення за вказаним номером приймаються з 08.00 до 12.00.

(067) 507-15-51, (067) 507-01-99, (067) 507-31-40 – для мешканців Центрального, Новокодацького, Чечелівського, Самарського, АНД та Індустріального районів.

Телефонні звернення за вказаними номерами приймаються з 08.00 до 17.00.

Нагадуємо, що згідно до вимог чинної редакції Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» з 1 січня 2023 року споживання блакитного палива в Україні можливе лише за умови його приладового обліку.

Акцентуємо увагу, що у разі відмови споживача від встановлення приладу обліку за кошти «Дніпрогазу»  Закон зобов’язує Оператора ГРМ припинити їм розподіл енергоресурсу.

Нагадаємо, що роботи з встановлення приладів обліку АТ «Дніпрогаз» виконує для клієнтів безкоштовно, а для монтажних робіт виділяється необхідна кількість розхідних матеріалів. Однак, коли окрім встановлення лічильника газу у квартирі необхідно замінити застарілий вимикаючий пристрій (газовий кран) чи підвідні шланги до газових приладів, їх вартість сплачує власник газифікованої квартири.

Споживач газу також повинен забезпечити вільний доступ до газової труби. Для встановлення лічильника слід заздалегідь відсунути меблі, зняти навісні полиці – прибрати все, що може перешкоджати проведенню монтажних робіт.

Зауважимо, що тривалість виконання робіт із встановлення лічильників напряму залежить від організованості споживачів газу. З метою оперативного завершення зварювальних робіт та відновлення подачі блакитного палива ми закликаємо мешканців нашого міста до діалогу, просимо не перешкоджати реалізації державної програми та своєчасно забезпечувати безперешкодний доступ у ваші домоволодіння. Саме завдяки плідній співпраці з клієнтами оснащення лічильниками газу зварювальні бригади нашої компанії виконують у найкоротші терміни.

Аби відрізнити наших фахівців від псевдогазовиків або шахраїв, завжди перевіряйте документи осіб, які до вас завітали. Усі спеціалісти АТ “Дніпрогаз” мають при собі службові посвідчення встановленого зразку та одягнені у спецодяг з корпоративною символікою. Тож радимо бути пильними.

 

 

ЯК ПРОЙТИ ІНСТРУКТАЖ ТА УКЛАСТИ ДОГОВІР РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Фахівці АТ «Дніпрогаз» систематично проводять зі споживачами інструктажі з безпечної експлуатації газового обладнання у побуті. Інструктаж мають пройти клієнти при підключенні нових об’єктів до газорозподільної системи або, наприклад, при зміні власника газифікованого помешкання. Які документи потрібні для проходження інструктажу та де можна укласти договір розподілу природного газу, Ви можете дізнатися у даному матеріалі.

При купівлі квартири, приватного будинку, оформленні спадщини, переоформленні особового рахунку, первинному пуску газу споживачі мають пройти інструктаж з правил безпечного користування газовими приладами. Інструктажі проводиться для груп клієнтів (не більше 12 осіб одночасно) у робочі дні за адресою:

вул. О. Кониського, 5 (цокольний поверх головного управління АТ “Дніпрогаз”)

понеділок – четвер: в 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00;

п’ятниця: в 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00.

Зверніть увагу!

Після прохождення інструктажу з правил безпечного користування газовими приладами укладення договору на послуги з розподілу природного газу здійснюється у Центрах обслуговування клієнтів на вул. Виконкомівській, 34 або на просп. Слобожанському, 96а.

Перелік документів для проходження інструктажу та переоформлення особового рахунку по квартирі:

 1. Право власності на квартиру (договір купівлі-продажу, свідоцтво про приватизацію, спадщина, заповіт, рішення виконкому) – оригінал
 2. Технічний паспорт на квартиру – оригінал
 3. Довідка про кількість зареєстрованих у квартирі осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)

На інструктажі присутні всі члени родини з паспортами, а також діти, що досягли 7-річного віку.

 

Перелік документів для проходження інструктажу та переоформлення особового рахунку по приватному будинку: 

 1. Право власності на будинок (договір купівлі-продажу, спадщина, заповіт) – оригінал
 2. Технічний паспорт на будинок – оригінал
 3. Довідка про кількість зареєстрованих у будинку осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)

На інструктажі присутні всі члени сім’ї із паспортами, а також діти, що досягли 7-річного віку.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Оскільки проходження інструктажу з правил безпечного використання природного газу у побуті є особистим немайновим правом особи і може бути вчинено лише особисто тією особою, яку представник представляє, відповідно до ч.2 ст.238 Цивільного Кодексу України зазначений інструктаж не може бути проведений на підставі довіреності.

Таким чином, переоформлення особового рахунку і відповідно укладення Типового договору розподілу природного газу можливе лише після особистого проходження власником житла  інструктажу з безпечного користування газом у побуті.

Перелік документів для проходження інструктажу при газифікації об’єкту

 1. Список приймальника
 2. Право власності на будинок (договір купівлі-продажу, спадщина, заповіт) – оригінал та копія
 3. Технічний паспорт на квартиру/будинок – оригінал та копія
 4. Паспорт власника домоволодіння.
 5. Довідка про кількість зареєстрованих у будинку осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)
 6. Оригінал проекту газифікації

Для проходження інструктажу необхідна присутність власника будинку з паспортом, всіх зареєстрованих членів родини з документами, що засвідчують особу, а також дітей, що досягли 7-річного віку.

 

 

СПЛАЧУВАТИ ЗА ПОСЛУГИ З РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ НЕОБХІДНО ДО 20 ЧИСЛА ЩОМІСЯЦЯ

В умовах воєнного стану АТ «Дніпрогаз» систематично здійснює вкладення у розвиток системи газорозподілу. Це дозволяє забезпечити безпечний та надійний розподіл газу для наших клієнтів.

Саме тому оплата клієнтів за розподіл палива набуває неабиякої актуальності. За ці кошти газовики здійснюють стабільний розподіл газу, оперативне відновлення газопостачання і усі необхідні аварійні роботи.

Нагадуємо, що тариф на розподіл газу у 2023 році, реквізити АТ «Дніпрогаз» для оплати доставки газу та порядок розрахунку вартості послуг залишаються незмінними.

Сплатити за послуги з розподілу блакитного палива побутові клієнти АТ “Дніпрогаз” можуть за наступними реквізитами:

☑️Оператор газорозподільних систем АТ “Дніпрогаз”

☑️ЄДРПОУ 20262860

☑️номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA803054820000026032301003510

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

Особові рахунки клієнтів «Дніпрогазу» також не змінювались. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Оплату за надані послуги АТ «Дніпрогаз» з доставки газу можна здійснити:

☑️через сайти та мобільні додатки банків;

☑️за допомогою будь-яких платіжних систем;

☑️через платіжні термінали самообслуговування;

☑️у будь-якому відділенні банку.

 

 

 28 лютого 2023 року

ЗВІТ ПРО ДОТРИМАННЯ МІНІМАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ ТА ВИМОГ ДО ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ У 2022 РОЦІ

АТ “Дніпрогаз” публікує звіт про дотримання мінімальних стандартів якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог.

Впродовж 2022 року розподіл природного газу споживачам Дніпра та Дніпровського району здійснювався згідно до вимог чинного законодавства та умов договорів. АТ “Дніпрогаз” дотримується мінімальних стандартів якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу природного газу та на виконання Постанови НКРЕКП від 21.09.2017 р. № 1156 оприлюднює інформацію за звітний період.

Звіт про дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів газу у 2022 році

 

 

27 лютого 2023 року

ЗВІТ АТ “ДНІПРОГАЗ” ПРО ТОЧНІСТЬ ПРОГНОЗУВАННЯ ВІДБОРІВ ЗА 2022 РІК

АТ «Дніпрогаз» оприлюднює звіт за 2022 рік про точність прогнозування відборів природного газу.

Публікація звіту передбачена розділом ХІІ гл. 2 п. 8 Кодексу ГТС.

Звіт про точність прогнозування відборів за 2022 рік

 

 

За 5 днів лютого майже 135 тисяч жителів Дніпра та Дніпровського району скористались сервісами gas.ua

Майже 135 тисяч клієнтів АТ «Дніпрогаз» передали показання своїх газових лічильників через сервіси gas.ua Групи Нафтогаз лише за перші п’ять днів лютого.

Ми вдячні кожній родині, яка забезпечує достовірний облік газу та своєчасно сплачує за послуги, незважаючи на повномасштабне вторгнення рф на територію України. Це надважливо для стабільної роботи критичної інфраструктури міста в умовах війни.

Звертаємо увагу споживачів. Газорозподільні мережі Дніпра повернулись під контроль держави. Для усунення можливих технічних недоліків газовики наразі проводять контрольне зняття показань лічильників по місту та Дніпровському району. А із зверненнями громадян працюють фахівці у Центрах обслуговування клієнтів.

Поетапно для споживачів будуть запроваджені нові сервіси та програмні продукти, над якими вже працюють ІТ-спеціалісти підприємства.

Проте традиційно з 1 по 5 число кожного місяця абоненти зможуть користуватись для передачі показань лічильників усіма сервісами gas.ua – особистим кабінетом на сайті, а також чат-ботами у Viber і Telegram.

У разі виникнення питань звертатись можна до Контакт-центру gas.ua за номерами:

☑️066-300-2-888 (Vodafone);

☑️098-300-2-888 (Kyivstar);

☑️093-300-2-888 (Lifecell).

 

 

З 1 БЕРЕЗНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ АДРЕСА ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «ДНІПРОГАЗ»

«Дніпрогаз» інформуємо про зміну адреси обслуговування клієнтів у правобережній частині Дніпра.

Інформуємо мешканців Дніпра та Дніпровського району, що з 1 березня 2023 року прийом менеджерів Центру обслуговування клієнтів «Дніпрогазу» буде проводитись за адресою:

м. Дніпро, вул. Виконкомівська, 34.

Акцентуємо увагу, що прийом клієнтів компанії на вул. Паторжинського, 24 здійснюватись не буде.

Головна мета роботи Центрів обслуговування – стати ближче до клієнтів, спростити зв’язок між газорозподільною компанією та споживачами газу. В одному приміщенні дніпряни зможуть швидко та комфортно отримати цілий комплекс послуг: укладання договорів на розподіл газу для фізичних та юридичних осіб, консультації щодо нарахувань за доставку газу, оформлення технічної документації на підключення до газорозподільної системи, встановлення або заміна газових приладів, лічильників, облаштування автономного газового опалення, технічне обслуговування газових мереж та приладів тощо.

 

Центр обслуговування клієнтів на вул. Виконкомівській, 34 працюватиме за наступним графіком:

☑️понеділок – четвер, з 8.00 до 17.00, без обідньої перерви;

☑️п’ятниця, з 08.00 до 15.45, без обідньої перерви.

Зауважимо, що для мешканців лівобережжя прийом як і раніше здійснюється на пр. Слобожанському, 96а.

Додаткову інформацію щодо надання послуг з розподілу газу мешканці Дніпра та Дніпровського району можуть отримати у Контакт-центрі АТ «Дніпрогаз» за телефонами:

(056) 78-78-104 та (056) 745-50-11 (у робочі дні, з 08.00 до 17.00).

Також нагадаємо, що спливає лютий, отже з 1 по 5 березня нашим клієнтам буде необхідно передати показання лічильників газу. Усі наявні способи передачі показань наведені за посиланням:

http://surl.li/eytkt

Маєте питання щодо надання послуг з доставки газу? Надсилайте нам свої запити безпосередньо у особисті повідомлення, підписавшись на офіційну сторінку АТ «Дніпрогаз» у мережі Фейсбук за наведеним лінком:

https://www.facebook.com/dpgorgas

 

 

24 січня 2023 року

Абоненти «Дніпрогазу» переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»

У зв’язку з переходом АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для клієнтів «Дніпрогазу» будуть надаватись ГК «Нафтогаз України» (gas.ua; [email protected]).

Інші сервіси обліку газу для абонентів компанії працювати не будуть.

Довідкову інформацію можна також отримати за телефонами

☑️066-300-2-888 (Vodafone),

☑️098-300-2-888 (Kyivstar),

☑️093-300-2-888 (Lifecell).