НОВИНИ

28 листопада 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у грудні 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у листопаді поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі.

Дніпровська філія – графік виконання робіт у грудні 2023 року

 

 

27 листопада 2023 року

У Дніпровській філії «ГАЗМЕРЕЖІ» навчають школярів газовій безпеці

Фахівці Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» проводять уроки газової безпеки для школярів. Один з таких заходів нещодавно відбувся в Індустріальному районі Дніпра. Для діток з початкових класів газовики підготували цікаву розповідь про природний газ та особливості поводження з ним.

На уроці дітлахи дізнались, яким корисним і важливим енергоресурсом є природний газ, які він має властивості. Окремий блок навчальної програми був присвячений безпечному поводженню з газовими приладами та порядку дій, якщо в квартирі чи будинку стався витік газу.

В ході спілкування діти також вивчили, які властивості має чадний газ та чим він небезпечний для людини. А щоб правила безпеки краще запам’ятались, у цікавому навчальному відео школярам про них розповів казковий герой Газмережик.

Наприкінці заходу дітлахи познайомились з працівниками аварійної служби «104» та дізнались, яким інструментом вони користуються у своїй повсякденній роботі. На згадку усі учні отримали у подарунок наліпки та листівки з правилами безпеки.

Результатом проведеного навчання задоволені не тільки учні, а й керівництво навчального закладу. Тож подібні акції газовики проводитимуть і надалі, адже обізнаність та безпека підростаючого покоління – понад усе!

Детальніше про захід дивіться у відеосюжеті за посиланням:

https://youtu.be/rqu4Dn0sh50

 

 

8 листопада 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у листопаді 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у листопаді поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі.

Дніпровська-філія-–-графік-виконання-робіт-у-листопаді-2023-року

 

 

30 жовтня 2023 року

Графік виконання робіт на системі газопостачання у 2024 році

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує своїх клієнтів про орієнтовний графік виконання робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району у 2024 році.

Згідно до вимог Кодексу газорозподільних систем Оператор ГРМ щорічно, а саме до 1 листопада календарного року, має оприлюднити на власному вебсайті інформацію про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу.

З метою дотримання вимог Кодексу ГРМ Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує дніпрян про орієнтовні терміни виконання робіт на газорозподільній системі в зоні своєї ліцензійної діяльності.

Перелік населених пунктів та назви вулиць можна переглянути у закріпленому нижче файлі.

Графік виконання робіт на системі газопостачання у 2024 році

 

 

1 жовтня 2023 року 

Інформація щодо встановлення індивідуальних лічильників газу за 3 квартал 2023 року
Звіт про встановлення ПЛГ 01.10.2023

 

 

26 вересня 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у жовтні 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у жовтні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі.

Дніпровська філія – графік виконання робіт у жовтні 2023 року

 

 

25 вересня 2023 року

Аварійна служба Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» опрацювала понад 4,2 тисячі викликів від дніпрян

З моменту провадження господарської діяльності з розподілу газу на території Дніпра та Дніпровського району аварійно-диспетчерська служба (АДС) Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» оперативно відреагувала на понад 4,2 тис викликів від споживачів, з яких близько 3,1 тис звернень стосувались наявних витоків газу з газових мереж.

Близько 75% заявок, оброблені диспетчерами АДС, були пов’язані з витоками газу, решта – з неполадками у роботі газових приладів. Спричинити витоки блакитного палива у помешканні може самостійна заміна газового обладнання, втручання у систему непрофесіоналів, несправний технічний стан або використання застарілого обладнання, яке потребує капітального ремонту.

«Щодня диспетчери служби “104” отримують до сотні викликів від дніпрян. Проте більшої частини аварійних заявок можна було б уникнути за умови проведення регулярного технічного обслуговування внутрішніх газових мереж та приладів споживачів», – зазначає начальник АДС Сергій Грачов.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством відповідальність за належну експлуатацію та вчасне технічне обслуговування внутрішніх газопроводів та газового обладнання в приватних будинках та квартирах несуть їх власники. Обрати підрядну організацію, яка на договірних засадах буде виконувати комплекс робіт з технічного обслуговування газових мереж та приладів, власники газифікованих помешкань можуть на умовах вільного ринку. Однак зауважимо, щоб виконавці таких робіт зобов’язані мати відповідну ліцензію та дозволи Управління Держпраці у Дніпропетровській області, необхідну матеріально-технічну базу та кваліфікований персонал.

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» пропонує мешканцям Дніпра та Дніпровського району подбати про власну безпеку та своєчасно здійснювати комплекс робіт з технічного обслуговування газових мереж та обладнання. Отримати консультації та замовити послугу можна у Центрах обслуговування клієнтів за адресами: вул. Виконкомівська, 34 та просп. Слобожанський, 96а.

 

 

31 серпня 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» виконує роботи по заміні індивідуальних лічильників газу
Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує мешканців Дніпра та Дніпровського району про перелік адрес, за якими у вересні 2023 року будуть виконуватись роботи із заміни індивідуальних лічильників газу.
Адреси, за якими будуть виконуватись роботи, можна переглянути у приєднаному нижче файлі.

Дніпровська філія – графік виконання робіт у вересні 2023 року

 

 

31 серпня 2023 року

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у вересні 2023 року
У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у вересні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі.

Графік обмеження розподілу газу – вересень 2023

 

 

9 серпня 2023 року 

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує: споживачі газу мають підписати акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін з новим оператором ГРМ

З 1 червня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та Дніпровському районі здійснює новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Сервіс від національного оператора отримують близько 405 тисяч споживачів блакитного палива.
Зміна оператора ГРМ передбачає укладання нових договорів розподілу між газорозподільною компанією та споживачами газу. Для того, щоб процедура переведення на обслуговування до Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» максимально комфортною для клієнтів, газовики опрацювали та підготували відповідний пакет документів.
Варто зазначити, що договір розподілу природного газу є публічним, однаковим для всіх споживачів і не передбачає двостороннього підписання. Отже, поставивши свій підпис на Заяві-приєднанні і в будь-який спосіб надавши її на адресу Дніпровської філії, споживач засвідчує свою згоду з умовами договору. Заяву-приєднання було надіслано всім споживачам газу Дніпра та Дніпровського району разом з червневими платіжками.
Нагадуємо, що підписані заяви можна передати до газорозподільної компанії найбільш зручним для Вас способом:
• надіслати на поштову адресу компанії – м. Дніпро, 49101, вул. О. Кониського, 5
• залишити у спеціальній скриньці у Центрах обслуговування клієнтів за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або просп. Слобожанський, 96а
• передати контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.
Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газеті “Наше місто” №23 (4223/1) від 08.06.2023 р. або на сайті газорозподільної компанії https://dp.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.
Також невід’ємною складовою договору розподілу природного газу є акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. Згідно глави 5 розділу ІІІ Кодексу ГРМ , затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р., всі споживачі блакитного палива, незалежно від форми власності, мають підписати такий акт.
В акті вказується точка розмежування власників газопроводу і точка розмежування відповідальності сторін за безпечну експлуатацію мереж. Це надає споживачу право самостійно розпоряджатися власними газовими мережами, а також обирати компанію-підрядника для їх обслуговування та ремонту.
Звертаємо увагу, що локалізацією аварійних ситуацій, як і раніше, займається виключно Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ», а для здійснення ремонту газопроводів їх власник (споживач) може звернутись в будь-яку організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі, за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.
Доставка актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін до власників/управителів газифікованих домоволодінь для ознайомлення та підписання відбуватиметься фахівцями газорозподільної компанії наручно або засобами поштового зв’язку шляхом направлення листів із повідомленням про доставку.
Передати підписані акти розмежування до газорозподільної компанії можна будь-яким з перерахованих вище способів.
Закликаємо дніпрян до взаєморозуміння та співпраці: просимо вчасно повертати до Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» підписані Заяви-приєднання та акти розмежування.

 

 

27 липня 2023 року 

Дніпровська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» інформує про проведення ремонтних робіт у серпні 2023 року

У зв’язку з виконанням ремонтних робіт на системі газопостачання Дніпра та Дніпровського району спеціалістами Дніпровської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» у серпні поточного року буде тимчасово обмежено розподіл природного газу для мешканців ряду житлових будинків. Адреси таких будинків можна переглянути у приєднаному нижче файлі.

Графік відключення серпень 2023

 

 

28 червня 2023 року 

НКРЕКП затвердила ставки приєднання до газових мереж на 2023 рік

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, від 20.12.2022 р. № 1737 «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газорозподільних систем на 2023 рік в умовах дії воєнного стану», Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» надає інформацію про розміри граничного рівня плати за стандартне приєднання для адміністративно-територіальної одиниці, на якій підприємство здійснює діяльність з розподілу природного газу.

Ставки плати за стандартне приєднання для Дніпропетровської області, затверджені Постановою НКРЕКП від 20.12.2022 р. № 1737, наведені у приєднаному нижче файлі.

Ставки приєднання до газових мереж на 2023 рік

 

 

28 червня 2023 року 

Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує про вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку.

Ознайомитися з вартістю робіт можна у приєднаному нижче файлі.

Вартість робіт з підготовки та надання вихідних даних (документів), які необхідні для проведення гідравлічного розрахунку.

 

 

З 1 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ НКРЕКП ВСТАНОВИЛА ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДЛЯ ДНІПРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»

Дніпровська філія ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» з 01.06.2023 року надає послуги з розподілу природного газу. Оплата цієї послуги визначається тарифом, розмір якого затверджує НКРЕКП.

Згідно з Постановою НКРЕКП від 30 грудня 2022 року №1944 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» затверджено:

з 1 червня 2023 року тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 0,90 грн. за 1 куб. м на місяць (без урахування ПДВ).

 

 

ВАРТІСТЬ МОНОПОЛЬНИХ ПОСЛУГ З 01.06.2023 Р.

З 1 червня 2023 року діють ціни на монопольні послуги Дніпровської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ».
Розмір оплати за послуги та роботи визначається на підставі обсягів виконаних робіт, згідно до державних стандартів та державних будівельних норм, відомчих нормативних актів, затверджених в рамках чинного законодавства.
Діапазон цін може варіюватись в залежності від виконання робіт за нормальних умов та виконання робіт на висоті або під землею. Вартість матеріалів не включено до вартості робіт. Ви можете придбати матеріали самостійно.
Ознайомитись з переліком монопольних платних послуг Дніпровської філії ТОВ «ГАЗМЕРЕЖІ», затверджених у відповідності до Кодексу газорозподільних систем та Методології встановлення плати за приєднання до газотранспортних і газорозподільних систем можна у приєднаному нижче файлі.

Назва файлу:
Вартість монопольних послуг

 

 

5 червня 2023 року 

Для дніпрян змінено реквізити для оплати за доставку газу

З 1 червня 2023 року згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року провадження господарської діяльності з розподілу/доставки природного газу у Дніпрі та Дніпровському районі здійснює новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Сервіс від національного оператора отримуватимуть понад 407 тисяч споживачів блакитного палива.

Звертаємо увагу дніпрян, що з 01.06.2023 року розрахунки за доставку газу необхідно здійснювати за новими реквізитами Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»:

ДНІПРОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»
код ЄДРПОУ 45087207
п/р UA463054820000026037301034216 в АТ «Ощадбанк»
(для побутових споживачів)
п/р UA513054820000026038300034216 в АТ «Ощадбанк»
(для споживачів, що не є побутовими)

Зверніть увагу!
У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння. Особові рахунки клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» залишаються незмінними. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Як діяти, якщо є несплачений борг за розподіл газу за попередні періоди?
Акцентуємо увагу, що наявну заборгованість за розподіл газу, яка накопичилась до 01.06.2023 року, необхідно сплачувати за реквізитами АТ «Дніпрогаз»:

Оператор газорозподільних систем АТ “Дніпрогаз”
ЄДРПОУ 20262860
номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA803054820000026032301003510

У призначенні платежу також слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

Що робити, якщо на особовому рахунку є переплата за доставку газу?

Якщо станом на 01.06.2023 року на особовому рахунку була накопичена переплата за доставку газу, побутові споживачі можуть здійснити повернення надлишково сплачених коштів, які можна в подальшому використати для оплати послуг з доставки газу Дніпровською філією «ГАЗМЕРЕЖІ».
Для цього необхідно звернутись з письмовою заявою до менеджерів одного з Центрів обслуговування клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або пр. Слобожанський, 96а.

При собі необхідно мати:
1. документ, що посвідчує особу;
2. ідентифікаційний податковий номер;
3. номер банківської карти, на яку буде повернена переплата;
4. реквізити банківської карти у форматі IBAN;
5. квитанції про оплату за доставку газу за 2023 рік.

Отримати додаткові консультації щодо надання послуг з розподілу газу дніпряни можуть у Центрах обслуговування клієнтів Дніпровської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» за адресами: вул. Виконкомівська, 34 або пр. Слобожанський, 96а або за номерами Контакт-центру:
📱 066-300-2-888 (Vodafone);
📱 098-300-2-888 (Kyivstar);
📱 093-300-2-888 (Lifecell);
📱 057-708-01-87 (Укртелеком);
📱 056-747-36-35 (Укртелеком).

 

 

1 червня 2023 року 

«ГАЗМЕРЕЖІ» відповідатимуть за розподіл газу в Дніпрі та Дніпровському районі

«ГАЗМЕРЕЖІ» розширили територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах міста Дніпро та прилеглих населених пунктів Дніпровського району Дніпропетровської області. Сервіс від національного оператора отримуватимуть понад 407 тисяч споживачів на зазначених територіях.

Відповідні повноваження компанії надано, згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року.

13 січня 2023 року було змінено керівництво АТ «Дніпрогаз». Уряд прийняв рішення повернути державну газорозподільну систему одного з найбільших міст України під державне управління з метою забезпечення національної безпеки та надійного обслуговування громадян в умовах війни.

Від сьогодні за розподіл газу у вказаних географічних межах відповідатиме новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Зазначимо: 26 грудня 2022 року «ГАЗМЕРЕЖІ» отримали першу ліцензію на право провадження господарської діяльності на території Кіровоградської області.

За перші три місяці діяльності в регіоні Кропивницькою філією ТОВ «Газорозподільні мережі України» було оптимізовано технічну складову. Завдяки цьому повністю ліквідовано понаднормовані втрати та вдається дотримуватись норми виробничо-технологічних витрат.

Також уперше за десятиріччя забезпечено 100% розрахунків перед державою та бізнес-партнерами – сплачено 79,4 млн грн за I квартал.

 

 

17 травня 2023 року

«Дніпрогаз» інформує про альтернативні номери для виклику аварійної служби «104»

Звертаємо увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що через збій у роботі телекомунікаційного обладнання спостерігаються тимчасові складнощі при здійсненні виклику служб екстреного реагування, зокрема аварійної газової служби «104». Фахівці вже працюють над усуненням даної проблеми.
У разі необхідності здійснити виклик бригади аварійно-диспетчерської служби «104» АТ «Дніпрогаз» дніпряни можуть телефонувати за додатковими номерами:
• 0 800 502 104 (дзвінки безкоштовні)
• 056 767 00 16 (оплата згідно до умов тарифу вашого мобільного оператора)
• 056 745 42 75 (оплата згідно до умов тарифу вашого мобільного оператора)
Якщо є підозра про витік газу, не вмикайте і не вимикайте електричні прилади, не користуйтеся вогнем, відкрийте вікна та двері, перекрийте газові крани на газових приладах, перед приладами і чекайте аварійну бригаду.

 

 

3 квітня 2023 року 

«Дніпрогаз» своєчасно розраховується з ОГТСУ та ГПК «Нафтогаз України»

Одна з ключових задач, яка стоїть перед Акціонерним товариством «Дніпрогаз» після інтеграції до організаційної структури НАК «Нафтогаз України», є підтримка високого рівня платіжної дисципліни та припинення процесів боргоутворення. Для досягнення цієї мети компанія активно вживає заходів щодо нівелювання понаднормових втрат, налагоджує ефективний облік газу, працює над зростанням рівня розрахунків за послуги з розподілу газу серед усіх категорій клієнтів.

Робота фахівців АТ «Дніпрогаз» другий місяць поспіль спрямована на забезпечення своєчасних розрахунків за обов’язковими договорами на ринку природного газу та неухильне дотримання їх умов та термінів оплати.

Так, наприклад, у лютому та березні компанія сплатила 7,6 млн грн та 13,3 млн грн відповідно на користь ГПК «Нафтогаз України» за газ для покриття виробничо-технологічних втрат (ВТВ). Також березні за послуги з транспортування газу для ВТВ і власних потреб «Дніпрогаз» сплатив ОГТСУ майже 0,9 млн грн.

Нагадаємо, що ГПК «Нафтогаз України» та ОГТСУ належать до державного сектору економіки та є стратегічними підприємствами нафтогазового комплексу, розрахунки з якими в умовах війни набувають особливої актуальності.

 

 

31 березня 2023 року 

«Дніпрогаз» нагадує про необхідність передачі показань газових лічильників

Згідно з Кодексом газорозподільних систем побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх до газорозподільної компанії (Оператора ГРМ), аби уникнути розбіжностей у розрахунках за спожитий газ з постачальником.

Нагадуємо, що у січні 2023 року «Дніпрогаз» був інтегрований до організаційної структури державної компанії НАК «Нафтогаз України». Тому з 1 по 5 число включно передавати обсяги спожитого газу дніпряни мають за допомогою онлайн сервісів ГК «Нафтогаз України». У Дніпра та Дніпровському районі це можна зробити наступними способами:

 1. в «особистому кабінеті» на сайті my.gas.ua;
 2. через чат-боти GASUA у месенджерах Viber та Telegram;
 3. за допомогою електронної адреси [email protected];
 4. за номерами Контакт-центру АТ «Дніпрогаз»: (056) 745-50-11 та (056) 78-78-104 (з 08.00 до 17.00 у робочі дні);
 5. через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:
 • 066-300-2-888 (Vodafone);
 • 098-300-2-888 (Kyivstar);
 • 093-300-2-888 (Lifecell).

 

 

28 березня 2023 року

«Дніпрогаз» нагадує: перевірка димоходів та вентиляційних каналів – запорука Вашої безпеки!

Як відомо, від правильної роботи димоходів та вентиляційних каналів (ДВК) залежить безпека та здоров’я споживачів, адже найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги при експлуатації газових приладів. При несправних ДВК шкідливі продукти горіння замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні. Тож димові та вентиляційні канали повсякчас мають бути цілими та справними. Для цього їх необхідно періодично обстежувати, а у разі необхідності – прочищати та ремонтувати.

Згідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання відповідальність за стан димових та вентиляційних каналів у приватних житлових будинках покладається на власників та/або орендарів, а у багатоповерхівках – на власників/управителів житлового фонду спільно з власниками газифікованих квартир. За своєчасність надання до АТ “Дніпрогаз” актів перевірки стану ДВК також дбає власник.

Нагадуємо, що роботи з перевірки та ремонту димових та вентиляційних каналів мають право виконувати лише спеціалізовані організації, які мають дозвіл Управління Держпраці у Дніпропетровській області, ліцензію встановленого зразка, навчений та атестований персонал, забезпечений приладами, інструментами та інвентарем у повному обсязі. Власники/управителі житлових будинків на умовах вільного ринку зобов’язані обрати та заключити договір з відповідною організацію, яка стежитиме за станом ДВК.

Періодичність обстеження димових каналів залежить від встановлених опалювальних приладів та типу димарів:

 1. котли, АГВ – не рідше, ніж 1 раз на рік для працюючих сезонно та 2 рази на рік (навесні та восени) для працюючих цілий рік;
 2. двоконтурні котли – 1 раз в 6 місяців;
 3. димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для гарячого водопостачання та ресторанних плит при цегляних і комбінованих (цегляні та азбестоцементні, цегляні та керамічні) димоходах – не рідше, ніж 1 раз на 6 місяців;
 4. димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для гарячого водопостачання та ресторанних плит при металевих (з товщиною стінки не менше 3 мм), азбестоцементних і гончарних димоходах – не рідше, ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону);
 5. димохід із спеціальних блоків жаростійкого бетону – не рідше, ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону);
 6. димоходи із перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу, мають обслуговуватись щонайменше кожні 2 місяці;
 7. вентиляційні канали обслуговуються одночасно з димовими.

Зазначимо, що згідно до вимог пункту 5.7 глави 5 розділу V Правил безпеки систем газопостачання у разі несправностей оголовків димових і вентиляційних каналів, відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах, газове обладнання підлягає відключенню від системи газопостачання із встановленням інвентарної заглушки.

Крім того, АТ «Дніпрогаз» у черговий раз звертається до своїх клієнтів і нагадує, що на підставі чинного законодавства за ними закріплена відповідальність за безпечну експлуатацію та своєчасне технічне обслуговування газових мереж та встановленого обладнання. За наявності технічних неполадок у роботі газового обладнання користуватися ним суворо заборонено. В той же час, звертаємо увагу, що аварійно-диспетчерська служба «Дніпрогазу» займається лише локалізацією аварійних ситуацій. Однак для здійснення ремонту газопроводів їх власник (споживач) має звертатись у відповідну організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.

Пам’ятайте: при використанні природного газу у побуті необхідно неухильно дотримуватися правил безпеки: провітрювати приміщення, перевіряти тягу, слідкувати за справністю газових приладів та ДВК, не затуляти отвори димоходів та не порушувати цілісність системи газопостачання. Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час різкої зміни кліматичних умов, наприклад, сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Дотримання цих простих правил допоможе убезпечити Вашу родину та сусідів від можливих нещасних випадків. А головне: якщо Ви відчули запах газу – терміново телефонуйте до аварійної служби «Дніпрогазу» за телефоном 104. Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних.

 

 

«ДНІПРОГАЗ» ПРОДОВЖУЄ РОБОТИ З ВСТАНОВЛЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАЗУ

АТ «Дніпрогаз» інформує мешканців Дніпра та Дніпровського району про перелік адрес, за якими у 2023 році будуть продовжені роботи з дооснащення індивідуальними лічильниками газу.

Фахівці «Дніпрогазу» продовжують встановлення індивідуальних приладів обліку газу для споживачів. Нагадуємо, що НКРЕКП у 2017 році був переглянутий та затверджений перелік багатоквартирних будинків, де АТ «Дніпрогаз» має встановити загальнобудинкові лічильники газу. За такими адресами фінансування на встановлення індивідуальних лічильників газу державним регулятором в тарифі на розподіл не передбачено.

Адреси, за якими «Дніпрогаз» буде встановлювати індивідуальні прилади обліку у поточному році, можна переглянути за посиланням:

https://cutt.us/FrW8T

Клієнти АТ “Дніпрогаз” будуть проінформовані про дату встановлення лічильників за їх адресою відповідними оголошеннями на під’їздах або інформаційних дошках біля них.

Для узгодження/коригування дати та часу виконання робіт за вказаними адресами споживачі газу можуть звертатись за номерами телефонів:

(095) 032-53-51 – для мешканців Шевченківського та Соборного районів.

Телефонні звернення за вказаним номером приймаються з 08.00 до 12.00.

(067) 507-15-51, (067) 507-01-99, (067) 507-31-40 – для мешканців Центрального, Новокодацького, Чечелівського, Самарського, АНД та Індустріального районів.

Телефонні звернення за вказаними номерами приймаються з 08.00 до 17.00.

Нагадуємо, що згідно до вимог чинної редакції Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» з 1 січня 2023 року споживання блакитного палива в Україні можливе лише за умови його приладового обліку.

Акцентуємо увагу, що у разі відмови споживача від встановлення приладу обліку за кошти «Дніпрогазу»  Закон зобов’язує Оператора ГРМ припинити їм розподіл енергоресурсу.

Нагадаємо, що роботи з встановлення приладів обліку АТ «Дніпрогаз» виконує для клієнтів безкоштовно, а для монтажних робіт виділяється необхідна кількість розхідних матеріалів. Однак, коли окрім встановлення лічильника газу у квартирі необхідно замінити застарілий вимикаючий пристрій (газовий кран) чи підвідні шланги до газових приладів, їх вартість сплачує власник газифікованої квартири.

Споживач газу також повинен забезпечити вільний доступ до газової труби. Для встановлення лічильника слід заздалегідь відсунути меблі, зняти навісні полиці – прибрати все, що може перешкоджати проведенню монтажних робіт.

Зауважимо, що тривалість виконання робіт із встановлення лічильників напряму залежить від організованості споживачів газу. З метою оперативного завершення зварювальних робіт та відновлення подачі блакитного палива ми закликаємо мешканців нашого міста до діалогу, просимо не перешкоджати реалізації державної програми та своєчасно забезпечувати безперешкодний доступ у ваші домоволодіння. Саме завдяки плідній співпраці з клієнтами оснащення лічильниками газу зварювальні бригади нашої компанії виконують у найкоротші терміни.

Аби відрізнити наших фахівців від псевдогазовиків або шахраїв, завжди перевіряйте документи осіб, які до вас завітали. Усі спеціалісти АТ “Дніпрогаз” мають при собі службові посвідчення встановленого зразку та одягнені у спецодяг з корпоративною символікою. Тож радимо бути пильними.

 

 

ЯК ПРОЙТИ ІНСТРУКТАЖ ТА УКЛАСТИ ДОГОВІР РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Фахівці АТ «Дніпрогаз» систематично проводять зі споживачами інструктажі з безпечної експлуатації газового обладнання у побуті. Інструктаж мають пройти клієнти при підключенні нових об’єктів до газорозподільної системи або, наприклад, при зміні власника газифікованого помешкання. Які документи потрібні для проходження інструктажу та де можна укласти договір розподілу природного газу, Ви можете дізнатися у даному матеріалі.

При купівлі квартири, приватного будинку, оформленні спадщини, переоформленні особового рахунку, первинному пуску газу споживачі мають пройти інструктаж з правил безпечного користування газовими приладами. Інструктажі проводиться для груп клієнтів (не більше 12 осіб одночасно) у робочі дні за адресою:

вул. О. Кониського, 5 (цокольний поверх головного управління АТ “Дніпрогаз”)

понеділок – четвер: в 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00;

п’ятниця: в 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00.

Зверніть увагу!

Після прохождення інструктажу з правил безпечного користування газовими приладами укладення договору на послуги з розподілу природного газу здійснюється у Центрах обслуговування клієнтів на вул. Виконкомівській, 34 або на просп. Слобожанському, 96а.

Перелік документів для проходження інструктажу та переоформлення особового рахунку по квартирі:

 1. Право власності на квартиру (договір купівлі-продажу, свідоцтво про приватизацію, спадщина, заповіт, рішення виконкому) – оригінал
 2. Технічний паспорт на квартиру – оригінал
 3. Довідка про кількість зареєстрованих у квартирі осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)

На інструктажі присутні всі члени родини з паспортами, а також діти, що досягли 7-річного віку.

 

Перелік документів для проходження інструктажу та переоформлення особового рахунку по приватному будинку: 

 1. Право власності на будинок (договір купівлі-продажу, спадщина, заповіт) – оригінал
 2. Технічний паспорт на будинок – оригінал
 3. Довідка про кількість зареєстрованих у будинку осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)

На інструктажі присутні всі члени сім’ї із паспортами, а також діти, що досягли 7-річного віку.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Згідно з Правилами безпеки систем газопостачання та розпорядженням Дніпровської міської ради № 695 від 25.10.1995 р. інструктаж з правил безпечного користування газом у побуті за довіреністю не проводиться!

 

Перелік документів для проходження інструктажу при газифікації об’єкту

 1. Список приймальника
 2. Право власності на будинок (договір купівлі-продажу, спадщина, заповіт) – оригінал та копія
 3. Технічний паспорт на квартиру/будинок – оригінал та копія
 4. Паспорт власника домоволодіння.
 5. Довідка про кількість зареєстрованих у будинку осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)
 6. Оригінал проекту газифікації

Для проходження інструктажу необхідна присутність власника будинку з паспортом, всіх зареєстрованих членів родини з документами, що засвідчують особу, а також дітей, що досягли 7-річного віку.

 

СПЛАЧУВАТИ ЗА ПОСЛУГИ З РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ НЕОБХІДНО ДО 20 ЧИСЛА ЩОМІСЯЦЯ

В умовах воєнного стану АТ «Дніпрогаз» систематично здійснює вкладення у розвиток системи газорозподілу. Це дозволяє забезпечити безпечний та надійний розподіл газу для наших клієнтів.

Саме тому оплата клієнтів за розподіл палива набуває неабиякої актуальності. За ці кошти газовики здійснюють стабільний розподіл газу, оперативне відновлення газопостачання і усі необхідні аварійні роботи.

Нагадуємо, що тариф на розподіл газу у 2023 році, реквізити АТ «Дніпрогаз» для оплати доставки газу та порядок розрахунку вартості послуг залишаються незмінними.

Сплатити за послуги з розподілу блакитного палива побутові клієнти АТ “Дніпрогаз” можуть за наступними реквізитами:

Оператор газорозподільних систем АТ “Дніпрогаз”

ЄДРПОУ 20262860

номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA803054820000026032301003510

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

Особові рахунки клієнтів «Дніпрогазу» також не змінювались. Вони десятизначні та починаються на 0310.

Оплату за надані послуги АТ «Дніпрогаз» з доставки газу можна здійснити:

 • через сайти та мобільні додатки банків;
 • за допомогою будь-яких платіжних систем;
 • через платіжні термінали самообслуговування;
 • у будь-якому відділенні банку.

 

 

 28 лютого 2023 року

ЗВІТ ПРО ДОТРИМАННЯ МІНІМАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ ТА ВИМОГ ДО ЯКОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ У 2022 РОЦІ

АТ “Дніпрогаз” публікує звіт про дотримання мінімальних стандартів якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу природного газу та сум виплачених компенсацій за недотримання цих стандартів та вимог.

Впродовж 2022 року розподіл природного газу споживачам Дніпра та Дніпровського району здійснювався згідно до вимог чинного законодавства та умов договорів. АТ “Дніпрогаз” дотримується мінімальних стандартів якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу природного газу та на виконання Постанови НКРЕКП від 21.09.2017 р. № 1156 оприлюднює інформацію за звітний період.

Звіт про дотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів газу у 2022 році

 

 

27 лютого 2023 року

ЗВІТ АТ “ДНІПРОГАЗ” ПРО ТОЧНІСТЬ ПРОГНОЗУВАННЯ ВІДБОРІВ ЗА 2022 РІК

АТ «Дніпрогаз» оприлюднює звіт за 2022 рік про точність прогнозування відборів природного газу.

Публікація звіту передбачена розділом ХІІ гл. 2 п. 8 Кодексу ГТС.

Звіт про точність прогнозування відборів за 2022 рік

 

 

За 5 днів лютого майже 135 тисяч жителів Дніпра та Дніпровського району скористались сервісами gas.ua

Майже 135 тисяч клієнтів АТ «Дніпрогаз» передали показання своїх газових лічильників через сервіси gas.ua Групи Нафтогаз лише за перші п’ять днів лютого.

Ми вдячні кожній родині, яка забезпечує достовірний облік газу та своєчасно сплачує за послуги, незважаючи на повномасштабне вторгнення рф на територію України. Це надважливо для стабільної роботи критичної інфраструктури міста в умовах війни.

Звертаємо увагу споживачів. Газорозподільні мережі Дніпра повернулись під контроль держави. Для усунення можливих технічних недоліків газовики наразі проводять контрольне зняття показань лічильників по місту та Дніпровському району. А із зверненнями громадян працюють фахівці у Центрах обслуговування клієнтів.

Поетапно для споживачів будуть запроваджені нові сервіси та програмні продукти, над якими вже працюють ІТ-спеціалісти підприємства.

Проте традиційно з 1 по 5 число кожного місяця абоненти зможуть користуватись для передачі показань лічильників усіма сервісами gas.ua – особистим кабінетом на сайті, а також чат-ботами у Viber і Telegram.

У разі виникнення питань звертатись можна до Контакт-центру gas.ua за номерами:

 • 066-300-2-888 (Vodafone);
 • 098-300-2-888 (Kyivstar);
 • 093-300-2-888 (Lifecell).

 

 

З 1 БЕРЕЗНЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ АДРЕСА ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «ДНІПРОГАЗ»

«Дніпрогаз» інформуємо про зміну адреси обслуговування клієнтів у правобережній частині Дніпра.

Інформуємо мешканців Дніпра та Дніпровського району, що з 1 березня 2023 року прийом менеджерів Центру обслуговування клієнтів «Дніпрогазу» буде проводитись за адресою:

м. Дніпро, вул. Виконкомівська, 34.

Акцентуємо увагу, що прийом клієнтів компанії на вул. Паторжинського, 24 здійснюватись не буде.

Головна мета роботи Центрів обслуговування – стати ближче до клієнтів, спростити зв’язок між газорозподільною компанією та споживачами газу. В одному приміщенні дніпряни зможуть швидко та комфортно отримати цілий комплекс послуг: укладання договорів на розподіл газу для фізичних та юридичних осіб, консультації щодо нарахувань за доставку газу, оформлення технічної документації на підключення до газорозподільної системи, встановлення або заміна газових приладів, лічильників, облаштування автономного газового опалення, технічне обслуговування газових мереж та приладів тощо.

 

Центр обслуговування клієнтів на вул. Виконкомівській, 34 працюватиме за наступним графіком:

 • понеділок – четвер, з 8.00 до 17.00, без обідньої перерви;
 • п’ятниця, з 08.00 до 15.45, без обідньої перерви.

 

Зауважимо, що для мешканців лівобережжя прийом як і раніше здійснюється на пр. Слобожанському, 96а.

Додаткову інформацію щодо надання послуг з розподілу газу мешканці Дніпра та Дніпровського району можуть отримати у Контакт-центрі АТ «Дніпрогаз» за телефонами:

(056) 78-78-104 та (056) 745-50-11 (у робочі дні, з 08.00 до 17.00).

 

Також нагадаємо, що спливає лютий, отже з 1 по 5 березня нашим клієнтам буде необхідно передати показання лічильників газу. Усі наявні способи передачі показань наведені за посиланням:

http://surl.li/eytkt

Маєте питання щодо надання послуг з доставки газу? Надсилайте нам свої запити безпосередньо у особисті повідомлення, підписавшись на офіційну сторінку АТ «Дніпрогаз» у мережі Фейсбук за наведеним лінком:

https://www.facebook.com/dpgorgas

 

 

 

24 січня 2023 року

Абоненти «Дніпрогазу» переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»

 

У зв’язку з переходом АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для клієнтів «Дніпрогазу» будуть надаватись ГК «Нафтогаз України» (gas.ua; [email protected]).

 

Інші сервіси обліку газу для абонентів компанії працювати не будуть.

 

Довідкову інформацію можна також отримати за телефонами

066-300-2-888 (Vodafone),

098-300-2-888 (Kyivstar),

093-300-2-888 (Lifecell).